ArcelorMittal, pauză de peste o lună 10.02.2009

10.02.2009 ArcelorMittal, pauză de peste o lună Combinatul siderurgic hunedorean ArcelorMittal a sistat producţia, începând de azi-noapte, pentru efectuarea unor lucrări menite să modernizeze instalaţiile conform normele de mediu referitoare la poluarea fonică, relatează

Combinatul siderurgic hunedorean ArcelorMittal a sistat producţia, începând de azi-noapte, pentru efectuarea unor lucrări menite să modernizeze instalaţiile conform normele de mediu referitoare la poluarea fonică, relatează Agerpres. Sistarea producţiei survine şi pe fondul unor comenzi mai puţine decât cele necesare unei funcţionări la capacitate maximă a combinatului. Potrivit directorului ArcelorMittal Hunedoara, Remus Păţan, activitatea va fi reluată pe 20 ...

ArcelorMittal, pauză de peste o lună

Stiri pe aceeasi tema:

Marseille, învinsă în deplasare după o pauză de un an

13 ianuarie 2008 era ultima dată în care marseillezii pierdeau într-o deplasare din Ligue 1 (1-3 cu Rennes), Sochaux, echipă ce se luptă de

Revine pe scena dupa sase luni de pauza

La aproape trei luni de cand a devenit mamica, artista a hotarat sa inceapa concertele. Pentru a nu lipsi prea mult de acasa, Corina accepta sa

Menopauza scurta grabeste aparitia bolilor de inima

Un studiu american a aratat ca femeile care trec printr-o menopauza de durata mai scurta sunt supuse unui risc mai mare de instalare prematura a unor afectiuni

Program european / Pauza de masa pentru medici

In curand, medicii romani ar putea beneficia de pauza de masa la pranz si de un sistem de garda la domiciliu, potrivit unor propuneri enuntate de ministrul Sanatatii, Ion

FOTO » Zicu a revenit după o pauză de 10 luni

Măcinat din august 2007 de problemele la genunchiul drept, Ianis Zicu a revenit pe teren în partida cu FK Zeta. Chiar dacă nu a evoluat de mai bine de 10 luni, Zicu a pasat decisiv lui Mitea pentru golul 6.La mijlocul reprizei

Mihai Stoica: "Vasluiul s-a întărit cel mai mult în pauza competiţională"

Oficialul lui Unirea Urziceni, Mihai Stoica, spune că moldovenii au realizat cele mai bune achiziţii în perioada de mercato şi spune că ialomiţenii suferă din cauza numărului redus jucători pe care îi are

Lucrezi 6 ore? Ai dreptul la pauza de masă

Sunteţi angajaţi pe baza unui contract şi vi se pare că munciţi aproape fără întrerupere? Vreţi să ştiţi la cât repaus zilnic aveţi dreptul şi la câte libere pe săptămână? Marilena Balabuti, şef Birou Legislaţie

Marius Stan: "Nu sînt de acord cu amînarea, şi aşa pauza dintre competiţii e mare"

Directorul general al lui Oţelul Galaţi, Marius Stan, este printre puţinii oficiali din Liga I care nu sunt de acord cu amânarea competiţiei din cauza vremii nefavorabile. "Nu cred că se mai pune problema

Liga I, pauză forţată?

Din cauza ninsorilor căzute în ultimele zile pe teritoriul României, au început discuţiile privind amânarea primei etape a returului, în care liderul Dinamo joacă acasă cu Pandurii, iar principalele contracandidate la

Steaua a bătut greu echipa secundă a clubului, după ce la pauză a fost egal!

Într-un joc-şcoală desfăşurat astăzi pe terenul 6 de antrenament din Ghencea, echipa mare a Stelei a învins cu scorul de 3-2 formaţia secundă a clubului, după ce la pauză scorul a fost egal, 1-1! Durata

Răzvan Lucescu critică: "În pauza competiţională se dispută campionatul ...

Antrenorul formaţiei FC Braşov, Răzvan Lucescu, îşi doreşte ca startul returului să aibă loc cît mai curînd, deoarece s-a săturat de pauza competiţională în care se desfăşoară sezonul

FOTBAL: Federatia engleza nu vrea ca pauza dintre reprize sa fie marite

Federația Engleza de Fotbal (FA) se va opune propunerii ca pauza meciurilor de fotbal sa fie marita la 20 de minute, situația urmand sa fie analizata in cadrul ședinței IFAB, care va avea loc saptamana viitoare, la Belfast, informeaza

Toure şi Gallas au uitat să mai intre pe teren la pauza meciului Arsenal - Roma

Incident interesant la Arsenal. După ce arbitrul întîlnirii a fluierat debutul reprizei secunde, a observat că doi dintre jucătorii lui Arsenal rămăseseră la vestiare, formaţia londoneză jucînd în numia

LIVE / Krim - Oltchim 17-15 (PAUZĂ)

Oltchim Râmnicu Vâlcea dispută astăzi un meci crucial în deplasare cu formaţia slovenă Krim Ljubljana, în grupa a II-a principală a Ligii Campionilor. De acest meci depinde calificarea

Cota 1.80 pentru o victorie a lui Dinamo la pauza

Campioana de toamna, Dinamo, incepe returul cu o partida pe teren propriu in fata Pandurilor, doar locul 13 dupa turul campionatului. Casa de pariuri Gamebookers anticipeaza o victorie a dinamovistilor si ofera o cota de 1.80 pentru

Au luat o pauza

Probleme in paradis? Angelina Jolie si Brad Pitt au aparut in ultima vreme singuri in public, alimentand speculatiile privind o

FOTBAL: La pauza, Al Shabab - Al Hilal 0-0

Cei de la Al Hilal au ratat un penalty prin suedezul Wilhelmsson, in minutul 18, iar Mirel Radoi a primit cartronasul galben, in minutul 35, pentru o intrare dura asupra unui

Incredibil, cota 18.00 pentru remiză la pauză în FC Braşov-Steaua!

Pariorii au fost surprinşi să afle astăzi că, dacă vor paria pe un egal la pauza meciului FC Braşov-Steaua, se pot îmbogăţi! Un cititor al gsp.ro ne-a semnalat faptul că pe gamebookers.com o remiză la intrarea la cabine

Maria Sarapova va reveni pe teren dupa o pauza de 7 luni

Tenismena Maria Sarapova, care n-a mai jucat din luna august a anului trecut din cauza unei accidentari la umarul drept, va reveni pe teren saptâmâna viitoare în proba de dublu a turneului de la Indian Wells. Din