Bobocel şi Casandra au ratat calificarea în finală la 3000 de metri obstacole 15.08.2009

15.08.2009 Bobocel şi Casandra au ratat calificarea în finală la 3000 de metri obstacole Româncele Ancuţa Bobocel şi Cristina Casandra au ratat, sâmbătă, calificarea în finala probei de 3000 de metri obstacole de la Campionatul Mondial de atletism de la Berlin, ele ocupând locurile 7, respectiv

Româncele Ancuţa Bobocel şi Cristina Casandra au ratat, sâmbătă, calificarea în finala probei de 3000 de metri obstacole de la Campionatul Mondial de atletism de la Berlin, ele ocupând locurile 7, respectiv 11

Bobocel şi Casandra au ratat calificarea în finală la 3000 de metri obstacole

Stiri pe aceeasi tema:

Teatrul Casandra, consolidat

Deschiderea ofertelor primite pentru această clădire va avea loc la 6 noiembrie, urmând ca semnarea contractului de atribuire să se facă până la sfârşitul lunii noiembrie. Municipalitatea este dispusă

Casandra e gravidă

Cristina Casandra (33 de ani) a anunţat conducerea FRA că-şi întrerupe pentru o perioadă de timp cariera sportivă. Motivul? Va deveni mamă! Atleta, specializată în probele de 3.000 metri obstacole şi 5.000 metri,

Silviu Casandra, doar al 15-lea la 10.000 km marş

Silviu Casandra a încheiat pe locul 15 finala la 20 km marş, prima probă a Campionatelor Europene de  atletism, care au debutat, luni, la Barcelona. Atletul român a început bine cursa, fiind printre

Silviu Casandra, locul 15 la proba de 20 km marş

Campionatele Europene de atletism de la Barcelona, la care România are la start 33 de participanţi, au debutat cu finala probei de 20 kilometri marş.   Printre cei 27 de atleţi prezenţi la linia de start s-a aflat şi

Cristina Casandra, locul 7 în proba de 3.000 metri obstacole, la Doha

Atleta Cristina Casandra s-a clasat, vineri, pe locul 7 în proba de 3.000 de metri obstacole din cadrul reuniunii de la Doha, prima etapă a circuitului Diamond League, informează mediafax. Casandra a parcurs cei 3.000 de metri în 10 minute, şase

Cristina Casandra, locul 10 în etapa Diamond League, de la Roma

Atleta Cristina Casandra s-a clasat, joi, pe locul 10, în proba de 3000 de metri obstacole, în cadrul etapei a III-a a Diamond League, de la Roma. Cristina Casandra a încheiat cursa cu timpul de 9:50.89 minute, pe prima poziţie clasându-se

Casandra, locul 3 în cursa de 3.000 m obstacole de la Rethymnon

Sportiva română Cristina Casandra s-a clasat, miercuri, pe locul trei în cadrul probei de 3.000 de metri obstacole din cadrul reuniunii atletice de la Rethymnon (Grecia), informează AFP. Casandra a încheiat proba cu timpul de

Cristina Casandra, locul trei în reuniunea atletică de la Rethymnon

Sportiva Cristina Casandra s-a clasat, miercuri, pe locul trei în cadrul probei de 3.000 de metri obstacole din cadrul reuniunii atletice de la Rethymnon (Grecia), informează mediafax. Casandra a încheiat proba cu timpul de nouă minute, 48 de secunde

Casandra, soţia lui Ogică: "Părinţii mei nu sunt de acord cu bărbatul meu".

Cunoscuta ca Viespea lui Ogica, Casandra a recunoscut ca e primul Paste alaturi sotul sau si a dezvaluit ca nici acum parintii ei nu sunt de acord cu relatia ei. "E primul Paste cu Ogica. anul trecut am petrecut cu familia mea. Anul acesta, fiind

Trupa românescă Hot Casandra, în playlistul postului BBC

Ultimul single lansat de trupă este difuzat de postul de radio britanic. Piesa a fost ascultată de echipa care realizează emisiunea "BBC Radio York’s Introducing Show", care a decis că "Hold Me Tight" să fie inclusă în

JO 2012: Casandra şi Bobocel au ratat finala la 3.000 de metri obstacole

Atletele Cristina Casandra şi Andreea Bobocel nu au reuşit să se califice în finala probei de 3.000 de metri

Out de la 3.000 de metri obstacole » Bobocel şi Casandra au fost eliminate din calificări

Nu mai avem reprezentante în concursul de 3.000 de metri obstacole. Prima care a părăsit întrecerea a fost Cristina Casandra. Plasată în seria a doua, ea a terminat cursa abia pe locul 13 din 15 participante, cu timpul de 9:58:83. Ancuţa Bococel

JO 2012 Londra proba de ATLETISM. Casandra şi Bobocel au ratat finala de 3000 metri obstacole

Sportivele Cristina Casandra şi Ancuţa Bobocel au ratat calificarea în finala probei de 3000 de metri obstacole, din cadrul concursului de atletism de la Jocurile Olimpice de la Londra. Citește mai

Casandra Ogică o piţipoancă în toată regula. Şi-a pozat sânii şi fundul în ipostaze incendiare.

Cu sânii la vedere si fundul aproape dezgolit, ea se mândreste cu înfatisrea sa si se pozeaza singura în diferite locuri ale casei. Cu pozitii demne de paginile revistelor cu profil pornografic, Casandra vrea sa demonstreze

Detaliul care a dat "Viespea" de gol! Casandra a lui Ogică are posteriorul atât de bombat încât se bronzează cu dungi!.

Cu toate ca posteriorul sau a facut ravagii în showbiz-ul românesc, Casandra lui Ogica o omis un detaliu foarte important. Avantajul ei cel mai important i-a facut un deserviciu...Faptul ca formele ei sunt atât de bombate a facut ca