Bogdan Stancu: "Jucăm slab, e normal ca fanii să ceară demisia lui Lăcătuş" 10.04.2009

10.04.2009 Bogdan Stancu: "Jucăm slab, e normal ca fanii să ceară demisia lui Lăcătuş" Bogdan Stancu, autorul golului prin care Steaua a deschis scorul în Ghencea în partida cu Farul, spune că înţelege reacţia fanilor care cer demisia lui Lăcătuş."Încercăm, ne pregătim, dar pur şi simplu

Bogdan Stancu, autorul golului prin care Steaua a deschis scorul în Ghencea în partida cu Farul, spune că înţelege reacţia fanilor care cer demisia lui Lăcătuş."Încercăm, ne pregătim, dar pur şi simplu nu

Bogdan Stancu: "Jucăm slab, e normal ca fanii să ceară demisia lui Lăcătuş"

Stiri pe aceeasi tema:

Stancu: "Sistemul 4-3-3 ajută echipa"

Stelian Stancu spune că noul sistem implementat de Balint se potriveşte lui Poli, dar că mai este de muncă pentru a-l pune la punct"Este un sistem nou,

Stancu: "Este un minus pentru mine că nu mai sînt în acelaşi tempo cu echipa"

Diagnosticat cu întindere musculară, Stelian Stancu va rata următoarele meciuri de pregătire din Spania, urmînd să alerge separat de lotul bănăţenilor“Este un minus pentru mine pentru că nu mai sînt

Vezi golul lui Stancu din Pandurii - MSK Zilina

În minutul 55, Stancu a marcat printr-un şut superb de la 16 metri, la colţ, după ce anterior întorsese un apărător slovac din

Steaua a învins FK Moscova cu 2-1. Vezi golurile lui Dayro Moreno şi Bogdan Stancu!

Steaua a cîştigat azi un amical împotriva ruşilor de la FK Moscova, după ce echipa "roş-albaştrilor" a fost învinsă în ultimul joc de pregătire de danezii de la Aalborg, scor 0-1.Echipa lui Marius

VIDEO » Vezi golul egalizator al Stelei, marcat de Bogdan Stancu

În minutul 69, Bogdan Stancu reuşeşte egalarea pentru Steaua, cu o execuţie senzaţională, un şut de la 25 de metri, fără speranţe pentru

Panduru: "Dintre Kapetanos, Liţu şi Stancu, aş alege să transfer un alt atacant" ;)

Basarab Panduru, fostul jucător al Stelei, spune că el nu ar conta pe nici unul dintre actualii atacanţi ai echipei şi că i-ar cere patronului să transfere un alt jucător. "Dintre Kapetanos, Liţu şi Stancu, nu aş

Echipele de start la Steaua - Vaslui: Bogdan Stancu titular!

Marius Lăcătuş îl va trimite în primul 11 al Stelei pe Bogdan Stancu la meciul din această seară pe care echipa din Ghencea îl va juca în faţa Vasluiului. Vezi mai jos echipele!Steaua: Zapata -

VIDEO » Vezi golul spectaculos al lui Bogdan Stancu

În minutul 28 Bogdan Stancu restabileşte egalitatea cu un voleu din 12 metri, după o centrare impecabilă trimisă de Ogăraru din partea dreaptă.  Pentru Vaslui a marcat

VIDEO » Bogdan Stancu trimite pe lîngă din 5 metri

În minutul 21, Bogdan Stancu este foarte aproape de gol, însă reluarea sa din cădere, la o centrare de pe partea dreaptă, trece puţin

VIDEO » Kuciak salvează Vasluiul în faţa lui Stancu

În minutul 25, Toja scapă pe contraatac, pasează excelent pentru Stancu, dar şutul său modest din 16 metri este respins în corner de portarul Vasluiului. Bogdan Stancu a marcat un minut mai tîrziu,

VIDEO » Kuciak intervine din nou în faţa lui Stancu

În minutul 52, Kuciak respinge providenţial şutul puternic al lui Stancu din centrul careului vasluian, venit după o minge aruncată în suprafaţa de pedeapsă a oaspeţilor dintr-o lovitură

VIDEO » Fault dur asupra lui Bogdan Stancu, Steaua - FC Vaslui

În minutul 62, Bogdan Stancu se ciocneşte violent cu Pavlovici în urma unui duel la

FOTBAL: Ghionea si Stancu s-au accidentat cu Vasluiul

Clubul de fotbal Steaua Bucuresti a facut publice diagnosticele medicale ale jucatorilor Sorin Ghionea si Bogdan Stancu, accidentati serios in meciul cu FC Vaslui (1-1), vineri seara, in meciul jucat in etapa a 18-a a Ligii

FOTBAL: Bogdan Stancu: "Vasluienii au jucat dur"

Atacantul stelist Bogdan Stancu a declarat ca echipa sa a facut un joc foarte bun, chiar daca nu a invins pe FC Vaslui, si a acuzat jocul dur al

Meciul cu Vaslui face victime » Stancu are traumatism facial la nivelul septului nazal :S

FC Steaua a anuntat faptul ca "Sorin Ghionea si Bogdan Stancu au fost loviti foarte puternic de adversari" si "s-au ales cu leziuni foarte puternice in zona faciala. Arbitrul partidei, Ovidiu Hategan, nu a recurs la nici o decizie in

VIDEO » Vezi momentul în care Bogdan Stancu este lovit în figură la meciul cu Vaslui!

In minutul 63 al partidei dintre Steaua si Vaslui, scor 1-1, Pavlovici l-a lovit cu cotul in fata pe Bogdan Stancu. Diagnosticul imediat a fost traumatism facial la nivelul septului nazal, soldat cu epistaxis si cu devierea

Bogdan Stancu acuză: "Doar arbitrajul ne-a privat de victorie" :X

Bogdan Stancu, autorul unicului gol marcat de Steaua în poarta Vasluiului, a declarat că arbitrul Ovidiu Haţegan este principalul vinovat pentru rezultatul final al meciului. "Mă bucur că am marcat, dar după cum am văzut nu

Gică Craioveanu: "Îmi plac mult Bogdan Stancu şi Costea"

Gică Craioveanu i-a nominalizat pe atacanţii români care îi plac şi care, consideră fostul jucător al Universităţii, ar face faţă în Prrimera Division."Vali Badea avea calităţi, păcat că l-au trimis

FOTBAL: A fost anulat cartonasul rosu primit de Stelian Stancu

Membrii Comisiei de Disciplina au anulat, in sedinta de miercuri, cartonasul rosu primit de fundasul lui FC Timisoara, Stelian Stancu, in minutul 85 al partidei cu Pandurii, din etapa trecuta, astfel ca acesta are drept de joc in confruntarea cu Gaz

Dubarbier, două etape de suspendare! Stelian Stancu, iertat de "roşul" din partida ...

Întrunită miercuri 11 martie 2009 la Casa Fotbalului, Comisia de Disciplină a luat următoarele