Cea mai jalnică lovitură liberă executată vreodată de Messi - VIDEO 07.07.2011

07.07.2011 Cea mai jalnică lovitură liberă executată vreodată de Messi - VIDEO Starul Argentinei a surprins la Copa America. El a înşelat aşteptările suporterilor când a trimis în înaltul tribunei o minge dintr-o lovitură liberă. Citește mai

Starul Argentinei a surprins la Copa America. El a înşelat aşteptările suporterilor când a trimis în înaltul tribunei o minge dintr-o lovitură liberă. Citește mai departe...

Cea mai jalnică lovitură liberă executată vreodată de Messi - VIDEO

Stiri pe aceeasi tema:

Noile preturi la medicamente: lovitura pentru producatori, sprij

In mod normal, medicamentele ar trebui sa fie mai ieftine incepand cu 1 februarie, data de la care a intrat in vigoare un ordin al Ministerului Sanatatii care

VIDEO // Vezi lovitura de cap a lui Ovidiu Petre, respinsă în

În minutul 40, roş-albaştrii au avut o serie de ocazii la porta lui Slovan, dintre care cea mai periculoasă a fost o bară a lui Ovidiu

Ford primeste inca o lovitura in plin din partea crizei: dupa pi

Vanzarile celui de-al doilea mare producator de automobile din SUA, Ford, au scazut cu 40% in luna ianuare, la circa 93.000 de unitati, pe fondul declinului

VIDEO » Pancu marchează din lovitură liberă

Pancu a fost salvatorul lui Terek la amicalul cu Levski Sofia, cîştigat de ceceni cu 1-0. În direct la GSP TV, fostul rapidist a reuşit un gol de generic, din lovitură liberă. "Sunt îngrijorat, am început

Porumboiu despre eşecul lui Tudor: "Ce veste! O lovitură de măciucă!" :S

Fostul mare arbitru român Adrian Porumboiu s-a declarat surprins de vestea că Alexandru Tudor nu va mai arbitra meciul AC Milan - Werder Bremen din Cupa UEFA, după ce acesta a picat testele fizice la care a fost supus

"Slumdog Millionaire" a dat lovitura la premiile BAFTA

Filmul "Slumdog Millionaire" şi-a extins seria de succese internaţionale, după ce a câştigat, aseară, şapte premii BAFTA (British Academy of Film and Television Arts), printre care şi cel pentru cel mai bun

VIDEO » Raţ trimite pe lîngă din lovitură liberă

În minutul 40, Raţ execută o lovitură liberă de la 20 de metri, însă balonul trece puţin pe lîngă stîlpul porţii apărate de Pletikosa. Scorul rămîne în continuare la egalitate, scor

Ioan Becali: "Marian Cozma a primit lovitura fatală pe scările clubului"

Prezent la priveghiul handbalistului Marian Cozma, fostul impresar Ioan Becali crede că lovitura fatală primită de sportiv s-a petrecut pe scările clubului, fiind înregistrată pe video, însă insesizabilă pentru un

Patru dintr-o lovitură

Gorjenii au perfectat ieri trei transferuri. Mijlocaşul Florin Hidişan (26 de ani), ultima oară la UTA, şi fundaşul sîrb Novak Martinovici (24) au semnat pe 3 ani şi jumătate cu formaţia pregătită de Sorin

Ruxandra Dragomir: "Am dat o lovitură sistemului. Sper să fiu un preşedinte cu succes"

Noul preşedinte al Federaţiei Române de Tenis, Ruxandra Dragomir, a declarat, luni seara, după alegeri, că se aştepta să se impuna la acest scrutin, dar a recunoscut că a avut emoţii în al doilea tur."Mă aşteptam

Costi Ioniţă dă lovitura în Bulgaria

Costi Ioniţă s-a întors recent din Bulgaria, unde a fost invitat să participe la premiile Planeta, unul dintre cele mai importante evenimente muzicale din ţara vecină. Artistul român se numără printre cântăreţii şi

VIDEO » Vezi intervenţia excepţională a lui Arlauskis la lovitura liberă executată de Bazzi

În minutul 53, Bazzi execută o lovitură liberă de la 17 metri, însă Arlauskis intervine excelent şi respinge în

FOTBAL Un arbitru belgian a implorat portarul sa apere o lovitura de pedeapsa

Arbitrul meciului dintre echipele Gent si Tubize, din campionatul de fotbal al Belgiei, l-ar fi implorat sambata pe portarul formatiei din urma sa apere un penalty dupa ce si-a dat seama ca nu trebuia sa-l acorde, a relatat luni presa belgiana,

Lovitura de stat permanenta

Modificarea Constitutiei reprezinta o ambitie strict personala a presedintelui

O noua lovitura pentru firme: creste CASS

Guvernul intentioneaza sa majoreze contributiile la asigurarile sociale de sanatate (CASS) cu aproximativ un punct atat pentru angajati, cat si pentru angajatori, a declarat ieri Aurel Nechita, secretar de stat in Ministerul

Carlos Moya: "Este o lovitură grea. Nu mă aşteptam la aşa ceva"

Fostul număr unu mondial, Carlos Moya, este nevoit să îşi întrerupă activitatea "pe termen nelimitat" datorită unei accidentări la şold. Moya, care se afla pe locul 45 ATP, a spus: "Este o lovitură grea. Nu

VIDEO » Pitbull execută bine o lovitură liberă

În minutul 7, Pitbull execută direct pe poartă o lovitură liberă de pe partea stîngă, însă mingea trece cu o palmă peste transversala lui Nuno Claro. Meciul CFR Cluj - Rapid este live pe Antena 1 şi

VIDEO » Boştină şutează bine din lovitură liberă

În minutul 8, Boştină şutează din lovitură liberă, însă Cristi Munteanu respinge de lîngă

Inca o lovitura a retelei mandatarilor

CANCAN a dezvaluit recent cazurile unor oameni care au ramas fara case sau au fost la un pas sa-si piarda locuintele dupa ce au fost inselati

Ceartă în vestiarul lui Dinamo pentru o lovitură liberă

Nervozitate mare la cabine, după terminarea meciului. Imediat cum au ajuns în vestiare, jucătorii lui Dinamo au început să se certe între ei. Motivul? Faptul că lovitura liberă de la 16 metri, din minutul 68, a