Craiova - Amkar Perm, primul amical al oltenilor în Turcia de l 05.02.2009

05.02.2009 Craiova - Amkar Perm, primul amical al oltenilor în Turcia de l Universitatea Craiova are programat astăzi primul amical al celui de-al doilea cantonament al iernii. Meciul se va disputa de la ora 15:00, în Belek,

Universitatea Craiova are programat astăzi primul amical al celui de-al doilea cantonament al iernii. Meciul se va disputa de la ora 15:00, în Belek, localitate aflată la 50 de kilometri de cartierul general al

Craiova - Amkar Perm, primul amical al oltenilor în Turcia de la ora 15:00

Stiri pe aceeasi tema:

Amkar Perm, primul adversar al Ştiinţei în cel de-al doilea s

Craiova are programat joi, 5 februarie, primul amical al celui de-al doilea cantonament al iernii. Meciul se va disputa de la ora 15:00, în Belek,

FOTBAL: Universitatea Craiova - Amkar Perm 0-2

Universitatea Craiova a fost invinsa joi de gruparea din prima liga rusa Amkar Perm, scor 2-0, in cadrul primei intalniri amicale pe care oltenii au

Craiova - Amkar Perm, primul amical al oltenilor în Turcia de l

Mîine, amical Dinamo - Amkar Perm

Mîine, de la ora 17:00, elevii conduşi de tehnicianul Mircea Rednic vor întîlni formaţia de primă ligă din Rusia, Amkar Perm. Partida va fi transmisă în direct pe GSP TV şi live text

VIDEO » Dănciulescu deschide scorul cu Amkar după o gafă a ruşilor

În minutul 7, Ionel Dănciulescu a împins mingea în poartă din doi metri, după o lovitură de colţ executată de Claudiu Niculescu. Apărarea ruşilor a gafat copilăreşte, lăsînd mingea să se strecoare

VIDEO » Dinamo - Amkar Perm 2-2. Vezi aici fazele VIDEO!

Dinamo a disputat astăzi un nou amical în cadrul stagiului de pregătire din Antalya. De această dată, echipa antrenată de Mircea Rednic a dat piept cu Amkar Perm. Scorul final a fost 2-2, acesta fiind primul meci de

FOTBAL: Pancu a marcat doua goluri cu Amkar Perm

Atacantul roman Daniel Pancu a reusit doua goluri in meciul de duminica impotriva lui Amkar Perm, incheiat la egalitate, scor 2-2, in etapa a opta din prima liga rusa, potrivit editiei online a cotidianului Sport

Cu Ropotan titular, Dinamo Moscova pierde la Amkar Perm, scor 1-3

Mijlocaşul român Adrian Ropotan a evoluat în primele 45 de minute ale partidei pe care echipa sa, Dinamo Moscova, a pierdut-o pe terenul lui Amkar Perm, scor 1-3, în etapa a 13-a din campionatul Rusiei,

Cu Petre şi Mărgăritescu în primul "11", Terek Groznîi a pierdut cu Amkar, scor 1-0

Formaţia Terek Groznîi a fost învinsă duminică, în deplasare, de Amkar Perm, scor 1-0, într-o partidă din etapa a 22-a a campionatului Rusiei, informează site-ul oficial al echipei cecene.Singurul gol

Ropotan, integralist la Dinamo Moscova în meciul cu Amkar Perm (0-0)

Mijlocaşul român Adrian Ropotan a evoluat pe întreaga durată a meciului pe care Dinamo Moscova l-a remizat sâmbătă pe teren propriu, scor 0-0, în faţa lui Amkar Perm, în etapa a 27-a din

Farul a făcut egal cu Amkar Perm într-un meci amical

Echipa pregătită de Ştefan Stoica a încheiat la egalitate, 2-2, partida de verificare disputată în stagiul din Turcia împotriva ruşilor de la Amkar PermFC Farul a disputat azi al doilea meci amical din stagiul

Poli Iaşi dispută azi ultimul amical, cu ruşii de la Amkar Perm

Trupa antrenată de Petre Grigoraş joacă astăzi, de la ora 15, cu ruşii de la Amkar Perm. Stagiul de pregătire din Antalya va lua sfîrşit după meciul amintit, Poli urmînd a reveni acasă mîine, cu

Kuban nu a mai învins de 3 etape: Cota 1.65 să o bată pe Amkar!

După o săptămână de pauză, prilejuită de jocul oficial al "naţionalei" cu Armenia şi amicalul contra Camerunului, vineri Prima Ligă A Rusiei se reia cu partidele rundei a 12-a. În etapa amintită, Kuban Krasnodar va evolua pe propriul teren

Kuban-ul lui Dan Petrescu a pierdut, 1-3, la Amkar Perm » Gigel Bucur a marcat în prelungiri

Kuban Krasnodar a pierdut, 1-3, pe terenul celor de la Amkar Perm. Gigel Bucur a marcat singurul gol al echipei antrenate de Dan Petrescu, în prelungirile meciului Fostul atacant al Rapidului, Radomir Djalovici, a deschis scorul în minutul 4. În

România U20 a remizat cu a doua echipă a lui Amkar Perm, 0-0

În primul amical al turneului, naţionala României U20, antrenată de Emil Săndoi, a remizat împotriva celor de la Amkar Perm (0-0), la finalul unui meci în care tricolorii s-au trezit în ultimele minute şi au pus presiune la poarta ruşilor.Dacă

Emil Săndoi e mulţumit de amicalul cu Amkar B: "Băieţii sînt conectaţi şi dornici să se afirme"

Emil Săndoi, antrenorul echipei de tineret a României, a vorbit despre evoluţia "tricolorilor" din amicalul cu Amkar Perm B, scor 0-0."Sînt jucători mai tineri, născuţi în 92 sau 93. Unii dintre ei se află pentru prima dată la loturile

A scăpat de ruşine » Dinamo Moscova a învins Amkar Perm cu 3-2 şi nu mai este ultima în Rusia

O înfrîngere în meciul Amkar Perm ar fi echivalat cu plecare lui Dan Petrescu de la Dinamo Moscova. Totuşi, chiar dacă a început meciul foarte slab, Dinamo Moscova a avut puterea de a reveni de la 0-1 şi a cîştigat cu 3-2.Locul ruşinos din

VIDEO Dan nu mai e ultimul! » Petrescu nu zîmbeşte, dar învinge: Dinamo - Amkar 3-2

"Bursucul" l-a readus pe Ropotan în prima echipă ieri, a suferit cînd a fost condus cu 1-0 şi nu s-a liniştit decît la final. După ce a scăpat de ultimul loc în Rusia. Eliberarea. De tensiune, de emoţii, de nervi. Dan se întoarce şi strînge

EXCLUSIV Dan Petrescu, un car de nervi după egalul cu Amkar Perm: "În 23 de meciuri n-am primit niciun penalty, vreau şi eu un penalty!"

Echipa lui Dan Petrescu, Dinamo Moscova, a remizat pe terenul lui Amkar Perm, scor 1-1, gazdele deschizând scorul după o lovitură de pedeapsă acordată destul de

VIDEO SuperDan i-a atacat pe arbitrii ruşi după 1-1 cu Amkar Perm: "M-am săturat! Un penalty n-am văzut în 23 de meciuri!" :X

Dan Petrescu a răbufnit la finalul partidei cu Amkar Perm, chiar dacă Dinamo Moscova a obţinut un rezultat de egalitate, 1-1, care l-a mulţumit pe tehnicianul român.Dinamo n-a mai pierdut de 9 meciuri cu SuperDan pe bancă, dar antrenorul e