Daniel Niculae a fost ales «dezamăgirea sezonului» în Ligue 1: "A văzut calvarul" 09.06.2009

09.06.2009 Daniel Niculae a fost ales «dezamăgirea sezonului» în Ligue 1: "A văzut calvarul" Atacantul român al lui Auxerre, Daniel Niculae, care în sezonul recent încheiat din Ligue 1 nu a marcat niciun gol în cele 32 de partide jucate, a trecut printr-un "veritabil calvar" în ediţia de

Atacantul român al lui Auxerre, Daniel Niculae, care în sezonul recent încheiat din Ligue 1 nu a marcat niciun gol în cele 32 de partide jucate, a trecut printr-un "veritabil calvar" în ediţia de campionat

Stiri pe aceeasi tema:

Daniel Niculae, fără gol de 10 luni! :S

Atacantul lui Auxerre, Daniel Niculae, şi-a mai adăugat în palmares un meci oficial în care nu a înscris. Ultima dată a făcut-o în

Încă un meci fără gol pentru Daniel Niculae

Internaţionalul român Daniel Niculae a evoluat în primele 59 de minute ale partidei pe care echipa sa de club, Auxerre, a terminat-o la

"Niculae, stîngaciul Ligue 1"

Seria de coşmar a lui Daniel Niculae continuă în Franţa. Retitularizat la Auxerre, fostul rapidist a fost iar cel mai slab de pe teren

Terek i-a vrut şi pe Cristea şi pe Niculae

Lucian Goian şi Silviu Izvoranu s-au antrenat ieri alături de noua lor echipă, Terek Groznîi. Cei doi urmau să-şi negocieze aseară contractele şi

S-a distrat fără Marius Niculae

Până să devină mamă, Cristina iese cu prietenii în club, chiar dacă Marius Niculae nu o poate însoţi mereu. Ultima oară, soţia

Niculae a vandut 7,2% din Amonil catre firma Zalois din Belize

Grupul Interagro, controlat de omul de afaceri Ioan Niculae, a vandut miercuri un pachet de 80 de milioane de actiuni Amonil, reprezentand 7,2% din capitalul

VIDEO » Vezi aici golul de 1-0 al lui Marius Niculae

Dinamo dispută astăzi, de la ora 18.00, un amical în compania echipei FK Teplice. În minutul 35, Marius Niculae a înscris cu un şut plasat, dintr-un penalty obţinut de

VIDEO » Vezi o fază superbă a lui Mitea, finalizată cu golul lui Niculae

Dinamo dispută astăzi, de la ora 18.00, un amical în compania echipei FK Teplice. În minutul 42, Marius Niculae a înscris pentru 2-0, după o fază luată pe cont propriu de Mitea, care a şutat în bară,

Ionuţ Lupescu: "Marius Niculae a întrecut măsura" :X

Ionuţ Lupescu, directorul general al Federaţiei Române de Fotbal, a declarat că îi susţine decizia lui Victor Piţurcă, care nu l-a convocat pentru amicalul cu Croaţia pe Marius Niculae. "Trebuie să existe

Marius Niculae: "Recunosc, a fost lipsă de respect"

Marius Niculae admite că a greşit cînd a jignit Steaua şi vrea să demonstreze că merită să fie convocat la "naţională"- Marius, ai marcat ambele goluri în victoria cu Teplice. Mulţumit?- Sînt bucuros că

VIDEO » Vezi primul gol al lui Dinamo, marcat de Marius Niculae

În minutul 8, Niculae a înscris cu un şut puternic de la 16 metri, fără preluare, după o pasă a lui Adrian

FOTBAL:Piturca:"Niculae nu e in forma"

Dupa ce Mircea Rednic a declarat ca la partida amicala contra Croatiei ar fi trebuit sa fie in teren si Marius Niculae, selectionerul a reactionat si i-a transmis "Puriului" ca nu este treaba lui ce se intampla la

Ioan Niculae paraseste corabia Amonil

Omul de afaceri Ioan Niculae a vandut prin intermediul grupului Interagro, pe care il controleaza, mai multe pachete de actiuni Amonil Slobozia catre un alt actionar minoritar al combinatului chimic, firma Zalois, inregistrata in Insulele Belize.

Marius Niculae dă în judecată clubul Inverness

Fotbalistul dinamovist Marius Niculae a decis să dea în judecată fostul său club, Inverness Caledonian Thistle, o audiere în legătură cu acest caz urmând să aibă loc, luni, la Inverness, informează

Se întoarce Daniel Niculae?

Rapidiştii l-au convins pe Daniel Niculae să revină în Grant, dar deocamdată nu are cine să-i aprobe salariulGiuleştenii ar putea da lovitura pe piaţa transferurilor! Rămaşi fără Pierre Boya, plecat la Grenoble, şi

Ionuţ Negoiţă îl promite pe Daniel Niculae

Posibilul cumpărător al Rapidului, Ionuţ Negoiţă, spune că dacă ar fi fost acum în Giuleşti l-ar fi adus pe Daniel NiculaeIonuţ Negoiţă nu glumeşte şi spune că e gata să investească sume mari de bani, dacă

Daniel Niculae despre revenirea la Rapid: "Nu v-aţi săturat de vrăjelile astea?"

Deşi îl aşteptau din vară pe Daniel Niculae la Rapid, suporterii giuleşteni vor trebui să mai aştepte pentru cel puţin încă jumătate de sezon revenirea idolului lor în Giuleşti. Motivul? La auzul veştii

Rada: "Nu cred că-l puteam aduce pe Niculae, chiar dacă el vrea să revină"

Marian Rada, tehnicianul Rapidului, a vorbit despre posibilitatea revenirii lui Daniel Niculae la Rapid, spunînd că atacantul lui Auxerre nu ar putea accepta să vină în Giuleşti în condiţiile de criză."Am auzit

Niculae a ajuns la 22 de meciuri fără gol marcat :S

Atacantul lui AJ Auxerre, fostul rapidist Daniel Niculae, trece printr-o perioadă extrem de nefastă la echipa sa de club. Deşi francezii au bătut aseară pe Le Havre cu 2-1 (au marcat Kahlenberg şi Bîrsa, respectiv

Criza lui Niculae continuă

Daniel Niculae, atacantul de 26 de ani al lui Auxerre, a jucat ultimele zece minute ale meciului câştigat de echipa lui, sâmbătă, pe terenul lui Le Havre (2-1), în etapa a 25-a din campionatul Franţei. Fostul jucător al Rapidului