Fanii lui River Plate l-au ovaţionat pe Fabbiani: "Ole, Ole, Ogro, Ogro" 14.02.2009

14.02.2009 Fanii lui River Plate l-au ovaţionat pe Fabbiani: "Ole, Ole, Ogro, Ogro" Fabbiani a debutat la River în meciul din Copa Libertadores cu Nacional (Paraguay). Intrat în minutul 60, Fabbiani a contribuit decisiv la golul victoriei, marcat de Buonanotte în minutul 90Tribuna l-a ovaţionat

Fabbiani a debutat la River în meciul din Copa Libertadores cu Nacional (Paraguay). Intrat în minutul 60, Fabbiani a contribuit decisiv la golul victoriei, marcat de Buonanotte în minutul 90Tribuna l-a ovaţionat pe

Fanii lui River Plate l-au ovaţionat pe Fabbiani: "Ole, Ole, Ogro, Ogro"

Stiri pe aceeasi tema:

Fabbiani, în sfîrşit la River?

După ce ieri declarase că nu poate accepta oferta lui Velez şi a mărturisit că nu ia în calcul decît varianta unui transfer la River,

Fabbiani, alături de Ortega şi Gallardo la River Plate ;)

"Căpcăunul" Fabbiani este din nou cap de afiş în presa de specialitate din Argentina. Ediţia de azi a cotidianului OLE îl prezintă pe

Fabbiani a fost prezentat oficial la River

Atacantul împrumutat de CFR Cluj în Argentina, Christian Fabbiani, şi-a vizitat astăzi noii colegi de la River şi a fost prezentat oficial în cadrul unei conferinţe de presă."Vreau să joc la River" a fost replica

Fabbiani, la River Plate

TRANSFER. Christian Fabbiani, atacantul împrumutat de CFR Cluj la Newell’s Old Boys, va juca la River Plate în a doua parte a campionatului de fotbal din

Antrenorul lui River Plate: "Ca să joace un meci întreg, Fabbiani trebuie să mai ...

Antrenorul lui River Plate, Nestor Gorosito, şi-a exprimat nemulţumirea vizavi de problemele cu greutatea pe care le are noul atacant transferat de echipa "milionarilor", Christian Fabbiani:"«Tancul» trebuie să mai dea

"Prin transferul la River, Fabbiani si-a tradat fiica!"

Mama fetitei jucatorului argentinian sustine ca plecarea acestuia de la Newell?s la una dintre marile rivale a

VIDEO » Fabbiani înscrie primul său gol pentru River şi aduce victoria ...

Fostul atacant al lui CFR Cluj, Cristian Fabbiani, a marcat primul său gol pentru River Plate în partida pe care "milionarii" au cîştigat-o în deplasare, scor 2-1, în faţa lui Rosario Central. Fabbiani

"River nu joacă bine pentru că nu are jucători care gîndesc. ...

Una dintre fostele glorii ale lui River, Beto Alonso, vede în Cristian Fabbiani un jucător capabil să reprezinte un lider pentru echipa antrenată de Nestor Gorosito şi spune că atacantul argentinian poate fi omul de care să

Marcelo Gallardo: "Ce a reuşit Fabbiani la River este irepetabil! I-a cucerit pe fani în ...

Unul dintre cei mai importanţi jucători din istoria recentă a lui River Plate, Marcelo Gallardo, vorbeşte la superlativ despre Fabbiani, pe care îl consideră capabil să îmbrace tricoul naţionalei conduse de

FOTBAL: Fabbiani, umilit in campionatul argentinian. San Lorenzo-River 5-1

Echipa San Lorenzo a zdrobit-o pe River Plate, echipa la care joaca Cristian Fabbiani cu scorul de 5-1, intr-o partida din cadrul etapei a 4-a a campionatului de fotbal al

Fabbiani, neinclus în lot pentru ultimul joc al lui River: "Slăbeşti, apoi joci!"

După ce a cedat cu 5-1 în faţa lui San Lorenzo weekendul precedent,  River Plate nu a reuşit să îşi revină nici în Copa Libertadores, unde a pierdut în faţa peruvienilor de la Universidad

VIDEO » Fabbiani a jucat 90 de minute pentru River! ;)

Atacantul argentinian, Cristian Fabbiani, a fost în premieră integralist la River Plate, în partida cîştigată duminică împotriva lui Arsenal de Sarandi (3-1)"Căpcăunul" a avut din nou o prestaţie

VIDEO / Fabbiani a jucat 90 de minute pentru River!

Noi drivere ATI Catalyst 9.4 WHQL pentru Windows 7, XP şi Vista - DESCARCĂ AICI

AMD a lansat un nou set de drivere, certificate WHQL, care aduc o serie de îmbunătăţiri pentru Windows XP, Windows Vista şi Windows 7. Citește mai

Rivero cere ca guvernul spaniol sa achite taxele pentru transportul de marfuri

Dupa ce consiliul de la Bruxelles a fost de acord cu propunerea sefului guvernului autonom din Insulele Canare, Rivero insista ca guvernul Spaniei sa achite in proportie de 100% taxele de transport de

iRiver lansează un MP3 player subacvatic

Compania iRiver a anunţat lansarea iRiver LZR Racer Aquabeat, un MP3 player care poate să funcţioneze sub apă. Citește mai

Ukraine was informed on border river pollution and cleaning up, Romanian Environment Ministry says

Romania informed neighbor Ukraine and the European Commission on the heavy metals pollution on border river Tisa and the set up of a committee to do the cleaning up fast and currently there is no problem on the river, an Environment Ministry spokesman

Fabbiani a fost titular în Boca - River

Fostul atacant al CFR-ului, Christian Fabbiani a început titular la River în derby-ul campionatului Argentinei cu Boca Juniors (1-1). "Capcaunul" a facut pereche în atacul "milionarilor" cu Radamel Falcao

VIDEO / Boca Juniors - River Plate 1-1, în "El Super Clasico"

Boca Juniors şi Rive Plate au încheiat la egalitate "EL Super Clasico" din Argentina, scor 1-1, într-o partidă în care fostul atacant al CFR-ului, Christian Fabbiani, a început meciul ca titular în garnitura oaspeţilor. Citește mai