FC Porto, cu Săpunaru integralist, s-a impus în faţa celor de la Pacos Ferreira 19.12.2010

19.12.2010 FC Porto, cu Săpunaru integralist, s-a impus în faţa celor de la Pacos Ferreira FC Porto, cu fundaşul român Cristian Săpunaru printre titulari, a învins, scor 3-0 în partida cu Pacos Ferreira.Golurile au fost marcate de Otamendi, în minutul 11, şi Hulk, în minutul 90, din penalty şi Walter, în minutul

FC Porto, cu fundaşul român Cristian Săpunaru printre titulari, a învins, scor 3-0 în partida cu Pacos Ferreira.Golurile au fost marcate de Otamendi, în minutul 11, şi Hulk, în minutul 90, din penalty şi Walter, în minutul 91.

FC Porto, cu Săpunaru integralist, s-a impus în faţa celor de la Pacos Ferreira

Stiri pe aceeasi tema:

Salvarea Rapidului vine de la Sapunaru

Clubul din Grant trebuie sa incaseze in vara inca trei milioane de euro din transferul fundasului, bani pe care intentioneaza sa-i solicite

Ronaldo se bate cu Sapunaru in sferturi

Barcelona - Bayern si Liverpool - Chelsea sunt socurile sferturilor de finala din Champions

Sapunaru e titular pe Old Trafford în Manchester United - FC Porto! Îi va face faţă lui Park?

Fostul fundaş al Rapidului, Cristian Săpunaru, este în primul 11 al lui FC Porto pentru confruntarea pe care campioana Portugaliei o dispută în această seară pe Old Trafford împotriva lui Manchester United.

Sapunaru, egalul lui Cristiano Ronaldo

Romanul titular la FC Porto a reusit sa-l anihilize pe starul de la Manchester United. Porto a scos un egal, 2-2, pe terenul celor de Manchester United, iar evolutia lui Cristi Sapunaru a fost apreciata de intreaga presa

Sapunaru le cerea fetelor bani in schimbul prieteniei

Acestea erau nevoite sa plateasca suma de 3.000 de lei pe saptamana pentru a fi cunoscute in cartier drept iubitele celui mai dorit baiat

Cristian Sapunaru se afla pe lista de achizitii a lui Bayern Munchen

Internationalul roman Cristian Sapunaru, de la FC Porto, este in atentia gruparii germane Bayern Munchen, care l-ar fi urmarit in ultimele luni, informeaza publicatia portugheza

VIDEO Sapunaru a sarbatorit oficial titlul cu FC Porto

FC Porto, cu fundasul roman Cristian Sapunaru integralist, a incheiat la egalitate, 1-1 (1-0), partida disputata pe teren propriu cu Sporting Braga, duminica, in cea de-a 30-a etapa (ultima) a campionatului de fotbal al

FOTBAL: Lazar si Sapunaru nu s-au antrenat cu nationala luni-seara

Mijlocasul Costin Lazar si fundasul Cristian Sapunaru nu au participat la primul antrenament efectuat, luni, de echipa nationala sub comanda noului selectioner, Razvan

Marseille il vrea pe Sapunaru

Clubul din Franta a luat legatura cu un impresar portughez pentru a aduna date despre

Lui Sapunaru ii este frica sa conduca

Dupa incidentul pe care l-a avut cu politia in urma cu un an si jumatate, fostul fotbalist al Rapidului nu se mai urca la volanul

Cristi Sapunaru rateaza Ungaria!

Fundasul lui Porto s-a accidentat. In locul lui, Razvan Lucescu il va convoca pe Vasile Maftei. Romania va disputa miercuri, de la ora 21.00 (in direct la Pro TV), amicalul cu Ungaria, cel de-al doilea meci cu Razvan Lucescu pe banca echipei

FOTBAL Mutu si Sapunaru, apti cu Franta!

Razvan Lucescu nu va putea conta cu Ungaria pe Adrian Mutu si Cristi Sapunaru. Selectionerul Romaniei spune ca la meciul cu Franta ceie doi jucatori vor fi pe

Sapunaru: "Francezilor sa le fie frica de noi!" - Revista presei sportive

Presa sportiva de astazi scrie despre parerea lui Cristian Sapunaru despre meciul nationalei cu Franta, sperantele lui Ciprian Marica de a inscrie sau neparticiparea lui Adi Mutu la partida cu Franta. Printre alte subiecte, Hugo Lloris ar putea rata

FOTBAL: Sapunaru a facut scandal la aeroport

La intoarcerea in Romania, fundasul de la FC Porto a spart codul regulilor impuse de Razvan Lucescu la echipa nationala si risca o amenda de 5.000 de euro din partea

Sapunaru, de la vin de Porto la votca de Varsovia

Fundasul dreapta s-a grabit sa umple „golul“ lasat de Adrian Mutu la nationala: s-a imbatat in avionul care a adus echipa in Bucuresti si a facut circ la sosirea tricolorilor in Romania. Dupa ce a dat pe gat mai multe pahare cu votca, Sapunaru s-a

Sapunaru, acuzat ca a baut in avion

Fotbalistul lui FC Porto a avut o iesire nervoasa la adresa ziaristilor prezenti la Aeroportul

Cristi Sapunaru risca sa nu mai fie convocat la nationala

Presa sportiva de astazi scrie despre riscul la care s-a supus Sapunaru prin scandalul de la aeroport, intentiile conducerii Stelei in ceea ce priveste salariul lui Dayro sau reactia suporterilor nationalei pe stadionul din Varsovia. Printre alte

Sapunaru a fost suspendat preventiv de Liga portugheza

Fundasul roman al lui FC Porto, Cristi Sapunaru, a fost suspendat preventiv ieri de Comisia de Disciplina a Ligii portugheze in urma incidentului in care a fost implicat la finalul derby-ului cu Benfica (0-1), disputat in

Sapunaru revine la Rapid.

"Am reusit sa il luam pe Sapunaru pana in vara", a spus patronul echipei giulestene pentru TVR.Sapunaru a fost suspendat de Federaţia portugheză de fotbal in urama incidentelor de la finalul meciului Porto - Benfica, disputat pe 20 decembrie anul

Sapunaru, anuntat titular deseara, in meciul cu Craiova.

Astfel pentru partida din aceatsa seara, cu Universitatea Craiova, fundasul imprumutat de la FC Porto estea nuntat titular. Nicolae Manea intentioneaza sa-l foloseasca pe Sapun  alaturi de Marius Constantin, în timp ce pe benzi urmează a fi