FC Ujpest-Mattersburg 0-3, intr-un amical disputat in Austria 03.07.2009

03.07.2009 FC Ujpest-Mattersburg 0-3, intr-un amical disputat in Austria Viitoarea adversara a Stelei din turul 2 preliminar al Ligii Europa, FC Ujpest, a pierdut, vineri, in fata formatiei austriece Mattersburg, scor 0-3, intr-un joc de verificare disputat in cadrul stagiului de pregatire pe care echipa maghiara il

Viitoarea adversara a Stelei din turul 2 preliminar al Ligii Europa, FC Ujpest, a pierdut, vineri, in fata formatiei austriece Mattersburg, scor 0-3, intr-un joc de verificare disputat in cadrul stagiului de pregatire pe care echipa maghiara il efectueaza in Austria.

FC Ujpest-Mattersburg 0-3, intr-un amical disputat in Austria

Stiri pe aceeasi tema:

Urmăreşte live şi pariază pe evoluţia lui Ujpest în amicalul cu Mattersburg!

Ujpest, adversara Stelei în turul 2 preliminar al Europa League, îşi continuă seria de partide amicale, astăzi urmând a întâlni formaţia austriacă de primă ligă Mattersburg. Partida se va disputa

Braşovul a bătut cu 4-1 formaţia austriacă Mattersburg

Elevii lui Viorel Moldovan au făcut spectacol în testul de verificare cu formaţia austriacă Mattersburg, scor 4-1. Golurile au fost marcate de Sburlea, în minutul 17, după o centrare a lui Voicu, Mateiu

FC Braşov a învins cu 2-0 pe Mattersburg

FC Brasov a castigat  meciul amical cu formatia austriaca Mattersburg, scor 2-0 (0-0), gratie golurilor marcat de Nastasie in minutul 50, dupa un penalty obtinut de Cardoso , si Majernik in minutul 83, dupa o lovitura libera executata

EXCLUSIV Radio GSP» Lovin a preferat-o pe Mattersburg în locul lui Rapid Viena. Vezi de ce

Florin Lovin va continua în campionatul Austriei. Liber după ce s-a separat de retrogradata Kapfenberg, unde a evoluat din iarnă pînă acum, mijlocaşul de 30 de ani tocmai a semnat cu Mattersburg, locul 8 în ultima ediţie a