FOTBAL: Pancu a marcat pentru Terek 02.05.2009

02.05.2009 FOTBAL: Pancu a marcat pentru Terek Mijlocasul roman Daniel Pancu a fost integralist si a inscris in minutul 43 singurul gol al echipei sale, Terek Groznii, in meciul pierdut, sambata, pe terenul lui Tom Tomsk, scor 1-2, in etapa a 7-a din campionatul

Mijlocasul roman Daniel Pancu a fost integralist si a inscris in minutul 43 singurul gol al echipei sale, Terek Groznii, in meciul pierdut, sambata, pe terenul lui Tom Tomsk, scor 1-2, in etapa a 7-a din campionatul Rusiei.

FOTBAL: Pancu a marcat pentru Terek

Stiri pe aceeasi tema:

Arthuro a devenit coleg cu Florentin Petre, Pancu şi "China" la

Fostul atacant al Stelei, brazilianul Arthuro, a semnat un contract pe 4 ani cu echipa rusă Terek Groznâi, la care joacă şi românii Florentin

Pancu: "S-a greşit foarte grav cînd s-a decis ca Rapidul să s

Daniel Pancu a vorbit astăzi la GSP TV despre fotbalul din Rusia, dar şi despre problemele cu care se confruntă fosta sa echipă, Rapid."În Rusia de

VIDEO » Daniel Pancu este "iubit" la Terek. De colegi! :D

Mijlocaşul lui Terek Grozîi, Daniel Pancu, a fost protagonistul unui moment amuzant în timp ce acorda un interviu pentru GSP TV. Fostul jucător

Daniel Pancu a adus victoria lui Terek

Formaţia rusă Terek Groznîi a cîştigat amicalul disputat în această seară contra lui Levski Sofia cu 1-0, singurul gol fiind marcat de românul Daniel Pancu.Ex-rapidistul a înscris în urma

FOTBAL: Daniel Pancu a inscris golul victoriei in Terek Groznii-Levski Sofia

Echipa romanilor din Cecenia, Terek Groznii s-a impus, joi, cu scorul de 1-0 in fata bulgarilor de la Levski Sofia, intr-un amical disputat in cantonamentul formatiei cecene din Antalya, singurul gol al partidei fiind marcat de Daniel

VIDEO » Pancu marchează din lovitură liberă

Pancu a fost salvatorul lui Terek la amicalul cu Levski Sofia, cîştigat de ceceni cu 1-0. În direct la GSP TV, fostul rapidist a reuşit un gol de generic, din lovitură liberă. "Sunt îngrijorat, am început

Pancu: "Nu ne-am dat la o parte la meciul cu CFR anul trecut, dar a fost o atmosferă ...

Fostul fotbalist al Rapidului Daniel Pancu a vorbit despre partida pe care rapidiştii o vor disputa vineri, la Cluj, contra lui CFR, şi şi-a amintit de meciul din sezonul trecut, cînd fosta sa echipă a pierdut uşor

Daniel Pancu: "Noi am vrut să cîştige CFR!"

Daniel Pancu pronostichează un succes al giuleştenilor în Ardeal şi dezvăluie culisele precedentului joc disputat între cele două formaţii în Gruia, cîştigat de CFR cu 1-0."Atunci a fost o

Pancu: "Oamenii care conduc acum echipa au readus înapoi spiritul Rapidului"

Fostul jucător al Rapidului, acum la Terek Groznîi, Daniel Pancu, a vorbit despre situaţia grea a clubului din Giuleşti, dar spune că oamenii din conducere de acum au reuşit să reînvie spiritul

Pancu: "Doar un miracol poate aduce titlul în Giuleşti anul acesta"

Fostul jucător al Rapidului, Daniel Pancu, a vorbit despre meciul cu CFR Cluj din această etapă, spunînd că echipa giuleşteană poate cîştiga. Cu toate acestea, "Pancone" crede că alb-vişinii nu mai pot

Pancu: "Deaconu este un las, un fricos, nu merita sa-i fie pomenit numele"

Idolul tribunei giulestene vorbeste cu tristete despre meciul pierdut la "masa verde" in fata Stelei din cauza unei brichete si-l face

Pancu: "Toţi se sperie cînd văd Rapidul pe primele două locuri şi fac totul să îi ...

Amintindu-şi incidentul din urmă cu un an de la meciul Rapid - Steaua, cînd meciul a fost întrerupt din cauza unei brichete aruncată din tribună, Daniel Pancu, fostul jucător al giuleştenilor, l-a atacat pe

Daniel Pancu: "Rapid joacă mai bine şi cred că se va impune în Ştefan cel Mare"

Fostul lider al Rapidului, Daniel Pancu, actualmente la Terek Groznîi, crede că formaţia antrenată de Marian Rada se va impune în derby-ul de sîmbătă, din Ştefan cel Mare:"Mîine vom juca cu Dinamo

FOTBAL. Daniel Pancu a fost titular in meciul Terek - Dinamo, scor 1-0

Mijlocasul roman Daniel Pancu a evoluat timp de 89 de minute in partida pe care echipa sa, Terek Groznii, a castigat-o sambata, pe teren propriu, cu Dinamo Moscova, in etapa a 3-a din campionatul Rusiei, informeaza site-ul clubului

Pancu şi Mărgăritescu au fost titulari în Terek Groznîi-Rubin Kazan 1-2

Formaţia Terek Groznîi, la care mijlocaşii români Daniel Pancu şi Andrei Mărgăritescu au evoluat titulari, a pierdut, sâmbătă, partida de pe teren propriu cu campioana en-titre, Rubin Kazan, scor 1-2, din etapa

Daniel Pancu: "Trebuie rezolvate problemele la Rapid! Nu se mai poate!"

Daniel Pancu, mijlocaşul lui Terek Groznîi, spune că este surprins de demisia lui Marian Rada şi critică conducerea pentru starea în care a ajuns clubul. "Mă surprinde. Sînt multe lucruri pe care nu le

Daniel Pancu a marcat unicul gol al lui Terek în înfrângerea cu Tom Tomsk, scor 1-2

Mijlocaşul român Daniel Pancu a fost integralist şi a înscris în minutul 43 singurul gol al echipei sale, Terek Groznîi, în meciul pierdut, sâmbătă, pe terenul lui Tom Tomsk, scor 1-2,

Pancu a marcat pentru Terek

ÎN ZADAR. Daniel Pancu a reuşit unicul gol al echipei Terek Groznâi, în meciul pierdut, ieri, în deplasare, cu scorul de 1-2, în faţa formaţiei Tom Tomsk, din cadrul etapei a 7-a din campionatul

Pancu: "Nea Vio pune suflet ori de cîte ori lucrează în Giuleşti"

Fostul jucător al Rapidului Daniel Pancu crede că instalarea lui Viorel Hizo ca antrenor al giuleştenilor este cea mai bună soluţie pentru ca echipa să prindă un loc de Europa League."Viorel Hizo este unul dintre antrenorii cu