HALTERE: Ninel Miculescu a castigat medalia de argint la Campionatul European 08.04.2009

08.04.2009 HALTERE: Ninel Miculescu a castigat medalia de argint la Campionatul European Halterofilul roman Ninel Miculescu a obtinut, marti, medalia de argint la stilul smuls, in limitele categoriei 69 de kilograme, in cadrul Campionatelor Europene care se disputa la

Halterofilul roman Ninel Miculescu a obtinut, marti, medalia de argint la stilul smuls, in limitele categoriei 69 de kilograme, in cadrul Campionatelor Europene care se disputa la Bucuresti.

HALTERE: Ninel Miculescu a castigat medalia de argint la Campionatul European

Stiri pe aceeasi tema:

Românul Ninel Miculescu, medaliat cu argint la CE de haltere de la Bucureşti

Sportivul român Ninel Miculescu a obţinut medalia de argint la categoria 69 de kilograme, la stilul smuls, în cadrul Campionatelor Europene de haltere ce se desfăşoară în aceste zile la Bucureşti. Citește mai

Ninel Miculescu a câştigat medalia de argint la stilul muls la Campionatul European

Halterofilul român Ninel Miculescu a obţinut, marţi, medalia de argint la stilul smuls, în limitele categoriei 69 de kilograme, în cadrul Campionatelor Europene care se dispută la Bucureşti.Românul a avut

Ninel Miculescu a câştigat medalia de argint la stilul smuls la Campionatul European

Constantin Ninel Potîrcă vrea să fie Preşedintele României

Preşedintele Patronatului Oamenilor de Afaceri Romi din România, Constantin Ninel Potîrcă, şi-a anunţat, astăzi, intenţia de a-şi înscrie candidatura, ca independent, la alegerile prezidenţiale. El precizat că a luat această

PORTRET DE CANDIDAT: Ninel vrea să fie preşedinte

La 42 de ani, omul de afaceri de etnie romă îşi încearcă şansele la Cotroceni. Şansele par să fie nule. Citește mai

Din culisele primei dezbateri pentru Cotroceni: Candidatul Ninel Potîrcă ar fi vrut o ...

Candidatul romilor Constantin Ninel Potîrcă vrea o confruntare cu liberalul Crin Antonescu. Citește mai

Ninel Miculescu a cucerit medalia de argint la Campionatul Mondial de la Goyang

Românul Ninel Miculescu a cucerit duminică medalia de argint la stilul smuls al categoriei 69 de kilograme, în cadrul Campionatului Mondial de haltere de la Goyang (Coreea de Sud), informează siteul oficial

Ninel Miculescu, medaliat cu argint la CM de haltere.

Halterofilul Ninel Miculescu a ocupat, astăzi, locul doi la stilul smuls, la categoria 69 kg, în cadrul Campionatelor Mondiale de haltere de la Goyang (Coreea de Sud), informează Mediafax. Ninel Miculescu, în vârstă de 24 de ani, a

Din culisele PD-L: Ninel Potârcă a venit să-l felicite pe Băsescu

Ninel Potârcă a fost unul dintre contracandidaţii actualului preşedinte în primul scrutin. Citește mai

Nou succes la CE de haltere: Ninel Miculescu a cucerit medalia de aur la "smuls"

Halterofilul dinamovist Ninel Miculescu a cucerit astăzi, la Minsk (Belarus), titlul european la procedeul smuls. El a reuşit să ridice 153 kg, la categoria 69 kg. Bucureşteanul este printre favoriţi şi la

Ninel Miculescu, triplu campion european!

Ninel Miculescu a cîştigat miercuri seara, la CE din Belarus, trei medalii de aur la categoria 69 de kilograme. Românul a avut numai încercări reuşite! La smuls a ridicat pe rînd 147, 150 şi 153 de kilograme, iar la aruncat

Halterofilul Ninel Miculescu a câştigat trei medalii de aur la CE de la Minsk.

Halterofilul român Ninel Miculescu a cucerit, astăzi, trei medalii de aur în limitele categoriei 69 kg, la total, smuls şi aruncat, la Campionatele Europene de la Minsk, reletează Agerpres. La total, Miculescu a ocupat primul loc, cu 333

Ninel Miculescu, trei medalii de aur la CE de haltere de la Minsk

Sportivul Ninel Miculescu a câştigat, miercuri, la categoria 69 de kilograme, trei medalii de aur la Campionatul European de haltere de la Minsk, la stilul smuls (153 kilograme), la stilul aruncat (180 kilograme) şi la total (333 kilograme).

Ninel Potârcă a renunţat la custodia copilului.

După o şedinţă tensionată, care a durat zeci de minute, fostul candidat al rromilor la Preşedinţia României, Ninel Potârcă (41 de ani), i-a cedat, ieri, la Judecătoria sectorului 3 din Capitală, custodia copilului de 10 ani fostei

Triplul campion european Ninel Miculescu, la Europa fm!

Ovidiu Ioaniţoaia va avea doi invitaţi de marcă luni seară, la Tribuna Zero, de la Europa fm, de la 22:30.   Triplul campion european Ninel Miculescu şi preşedintele federaţiei de haltere, fostul campion olimpic, Nicu

Încep Mondialele de haltere! Triplul campion european, Ninel Miculescu, speră să repete ...

În perioada 17-26 septembrie, în Antalya (Turcia), se desfăşoară Campionatele Mondiale de haltere., această competiţie fiind prima etapă de calificare pentru JO 2012. România este reprezentată de 11 sportivi (7 băieţi şi

Ninel Miculescu, medaliat cu argint la total şi bronz la smuls la Mondiale!

Ninel Miculescu a obţinut primele medalii ale delegaţiei României la Campionatele Mondiale de Haltere la categoria 69 kg.Românul a ridicat 157 kg la smuls şi s-a clasat pe treapta a treia, după turcul Mete Binay şi chinezul

Ninel Miculescu, dublu medaliat la Mondialele de haltere » Muşchetarul

După trei medalii de aur la Europene, Ninel Miculescu a luat două şi la MondialeEl e eroul României. Urmaşul lui Nicu Vlad, al lui Petre Becheru, antrenorul său. Ninel Miculescu, triplu campion european în luna aprilie, la Minsk,

Ninel Miculescu, argint la total şi bronz la smuls la CM de haltere

Sportivul Ninel Miculescu a obţinut medalia de argint la total şi pe cea de bronz la proba de smuls, la categoria 69 de kilograme, în cadrul Campionatului Mondial de haltere din Turcia. Citește mai