21.04.2009 Lacatus, umilit din nou in public de Argaseala Presedintele Stelei l-a informat pe antrenor ca nu va putea conta pe Ghionea, dar ieri a aflat ca statistica lui era

Presedintele Stelei l-a informat pe antrenor ca nu va putea conta pe Ghionea, dar ieri a aflat ca statistica lui era gresita.

Lacatus, umilit din nou in public de Argaseala

Stiri pe aceeasi tema:

Cum a fost umilit Boloni

Tehnicianul a povestit că Rapid îi rezervase bilet de avion la o cursă care nu exista, după care ajunsese pe punctul să fie în Bucureşti

Cheeky Girls umilite de un designer

Gemenele s-au rugat de un creator de modă britanic să le primească pe podium.Romancele Gabriela şi Monica Irimia fac din nou deliciul presei din Marea

Un muncitor roman l-a umilit pe Jose Mourinho la fotbal!

Echipa lui Cristi Chivu, care nu a jucat, fiind accidentat, a incercat sa ascunda rusinea suferita intr-un amical cu formatia din Lega Pro

Manelistul Sorinel Pustiul, umilit in propria casa de oamenii lui Ion Petrisor

Viata lui Sorinel Pustiul a ajuns sa semene cu un film de actiune, dupa ce mai multi apropiati ai lui Ion Petrisor, cunoscut de public

L-a umilit pe Michael Jackson

Cand a ajuns la Berlin si a fost cazat la hotelul unde a stat si Michael Jackson in urma cu sapte ani, actorul Ashton Kutcher nu a rezistat tentatiei de a-si bate joc

Wayne Rooney, umilit de un necunoscut :)

Starul lui Manchester United, Wayne Rooney, a avut parte de o surpriză la filmarea ultimei reclame pe care a realizat-o pentru Nike. Atacantul naţionalei Angliei a fost driblat elegant de un tînăr necunoscut, care l-a depăşit

FOTBAL: Vezi cum i-a umilit Real Madrid pe cei de la Betis (Video)

Pentru madrileni a deschis scorul Higuian in minutul 7, iar Huntelaar cu o dubla (in minutele 14 si 24) si Raul tot cu o dubla in minutele 36 si 42 i-au dus in extaz pe spectatorii de pe Bernabeu. Ramos a inscris si el un gol superb cu capul. Oliveira a

VIDEO » Galatasaray a fost umilită acasă, de ultima clasată! :O

Galatasaray părea ca va avea un meci foarte uşor aseară, în compania lui Kocaelispor, ultima clasată din Superlig. Deşi elevii lui Skibbe au deschis scorul repede, prin Topal, meciul a luat o întorsătură

Real, umilită

Real Madrid e la un pas de eliminarea din Liga Campionilor la fotbal, după înfrângerea suferită miercuri seară, chiar pe „Santiago Bernabeu”, în faţa formaţiei engleze FC Liverpool, scor 0-1 (Benayoun, minutul

FOTBAL: Fabbiani, umilit in campionatul argentinian. San Lorenzo-River 5-1

Echipa San Lorenzo a zdrobit-o pe River Plate, echipa la care joaca Cristian Fabbiani cu scorul de 5-1, intr-o partida din cadrul etapei a 4-a a campionatului de fotbal al

"Căpcăunul" Fabbiani, umilit de fanii lui San Lorenzo! :S

River Plate a fost zdrobita, aseară, în derby-ul cu San Lorenzo, scor 5-1! Fanii lui San Lorenzo au tras concluiza: "Capcăunii nu există".Fabbiani a intrat în teren la scorul de 4-1 pentru San Lorenzo, cînd

Ronaldo a castigat procesul cu fotbalistii pe care i-a umilit

Brazilianul a fost declarat nevinovat de catre justitie in cazul pornit dupa un gol celebru pe care acesta l-a marcat in tricoul celor de la

Carla Bruni, umilită la premiile muzicale franceze

Carla Bruni a fost total ignorată la gala premiilor muzicale franceze, echivalentul Brit Awards, în cadrul cărora nu a primit nici măcar o nominalizare.Prima Doamnă a Franţei se aştepta după ce şi-a lansat cel de-al treilea album să aibă

FOTBAL: Cassano si Pazzini l-au umilit pe Mourinho (VIDEO)

Sampdoria a zdrobit-o pe Inter, cu scorul de 3-0 in prima mansa a semifinalelor Cupei Italiei. Mourinho l-a odihnit si in aceasta partida pe Cristi

Imagini cu o victima umilita de Costel Iancu

Rechizitoriul prin care interlopul Costel Iancu a fost trimis in judecata contine imagini cu victimile sale, sechetrate si umilite in Austria, in

I-a cumparat tacerea barbatului pe care l-a umilit

Victima lui Constantin Iancu, fostul director din Ministerul Agriculturii fortat sa demisioneze, dupa ce presa i-a dezvaluit trecutul

Naţionala României, umilită la polo

CUPA VOLVO. Naţionala de polo a României a fost învinsă ieri, la turneul de la Eger (Ungaria), de reprezentativa Serbiei, numărul trei mondial, cu

Abel: "Este umilitor să pierzi cu 7-1, nu putem decît să acceptăm fluierăturile ...

Fundaşul lui Sporting, Abel, a mărturisit că se simte umilit după dezastrul din dubla manşă cu Bayern (12-1 la general), promiţînd însă că împreună cu colegii săi va încerca să se revanşeze

«Rednic m-a umilit!»

Portarul lui CS Otopeni, Cristi Munteanu, poreclit “Babicu”, cel mai bun jucător al ilfovenilor în partida cu Dinamo, scor 0-0, a dezvăluit faptul că evoluţia împotriva lui Mircea Rednic l-a ambiţionat. Acum doi ani, acesta

Universitatea Craiova a umilit campioana CFR, scor 4-1!

Universitatea şi CFR Cluj s-au întîlnit în ultimul meci al etapei, iar elevii lui Nicolo Napoli au zdrobit formaţia lui Ales Jindra, scor 4-1. Vezi mai jos fazele!Citeşte aici comentariul liveTEXT al meciului!Ca