LIVE Cupa UEFA - sferturi: Dinamo Kiev - Paris Saint-Germain 2-0 (REP. 2) 16.04.2009

16.04.2009 LIVE Cupa UEFA - sferturi: Dinamo Kiev - Paris Saint-Germain 2-0 (REP. 2) La această oră, Dinamo Kiev întâlneşte pe Paris Saint-Germain, în manşa secundă a sferturilor Cupei UEFA. În tur, scorul a fost egal, 0-0. Florin Cernat şi Tiberiu Ghioane sunt rezerve la Dinamo. Celelalte trei partide din sferturi vor începe

La această oră, Dinamo Kiev întâlneşte pe Paris Saint-Germain, în manşa secundă a sferturilor Cupei UEFA. În tur, scorul a fost egal, 0-0. Florin Cernat şi Tiberiu Ghioane sunt rezerve la Dinamo. Celelalte trei partide din sferturi vor începe la ora 21.45. Citește mai departe...

LIVE Cupa UEFA - sferturi: Dinamo Kiev - Paris Saint-Germain 2-0 (REP. 2)

Stiri pe aceeasi tema:

Emeric Ienei: "Se vede că Lăcătuş e preocupat să joace mai

Ex-tehnicianul roş-albaştrilor crede că tinerii jucători ai Stelei au capacitatea de a se adapta cerinţelor lui Lăcătuş şi spune despre antrenorul

VIDEO / Becali se ocupă de oi şi cînd vorbeşte la telefon :)

Gigi Becali a dat indicaţii oamenilor care îl ajută la creşterea oilor, chiar în timpul unei intervenţii telefonice la emisiunea

Raţ: "Braşovul poate prinde Cupa UEFA"

Internaţionalul român de la Şahtior, Răzvan Raţ, a lăudat prestaţia echipei Braşovului în meciul amical de astăzi şi a spus că echipa

Nicolae Manea: "Campionatul e departe, dar putem cuceri Cupa"

Directorul tehnic al Rapidului, Nicolae Manea, a explicat de ce a schimbat sistemul de joc folosit de portughezul Jose Peseiro, 4-2-3-1, în 4-4-2,

"Sîntem finalişti... Am cîştigat Cupa!"

Teoharie Coca Cosma explică de ce a avut acel comentariu imediat după ce Duckadam a apărat cel de-al patrulea penalty, dar şi ce anume i s-a interzis să

FOTBAL: CFR Cluj ocupa locul 99 in clasamentul cluburilor

Campioana din Gruia, CFR Cluj, a fost plasata pe locul 99 in topul celor mai bune cluburi din

Burdujan: "Vreau să ajung cu FC Vaslui în Cupa UEFA!"

Fostul atacant al Rapidului, în prezent la FC Vaslui, Lucian Burdujan, nu respinge ideea de a reveni cîndva în Grant, dar spune că

S-au ales candidaţii pentru Cupa Monidală din 2018

Statele Unite ale Americii, Egiptul şi Coreea de Sud s-au înscris oficial în cursa pentru găzduirea Cupei Mondiale de fotbal din

TENIS: Romania va intalni Suedia, Polonia si Bosnia in Cupa Fede

Echipa de Cupa Federatiei a Romaniei, in componenta Sorana Carstea (nr 39 WTA)-Monica Niculescu (nr 47 WTA)-Raluca Olaru (nr 130 WTA), va incepe, miercuri, la

Operat la picior, Defoe ratează finala de Cupa Ligii cu Manches

Atacantul lui Tottenham Hotspur, Jermain Defoe, va fi supus unei intervenţii chirurgicale la piciorul drept, în urma unei fracturi de stres, şi va fi

SCRIMĂ » Vezi ce sportivi români participă la Cupa Mondială

În week-endul ce urmează se va desfăşura Cupa Mondială Gerevich-Kovács-KárpátiCupele Mondiale organizate la Budapesta (spadă

Carmen Amariei: "Pe noi ne interesează în primul rând Cupa EH

Formaţia Rulmentul Urban Braşov s-a impus, miercuri, în deplasare, în faţa grupării "U"Jolidon Cluj, scor 42-28 (22-14) în cadrul unui

FOTBAL: Arbitrii Balaj si Tudor, in Cupa UEFA

Doua brigazi romanesti de arbitri vor oficia in saisprezecimile de finala ale Cupei

VIDEO » Liverpool eliminată de Everton în Cupa Angliei

Everton a devenit coşmarul lui Liverpool. După ce a pierdut 2 puncte în derby-ul din Premier League, Liverpool a fost eliminată şi din Cupa

CUPA MONDIALA LA ESCALADA PE GHEATA / Toti ochii pe Busteni

Ieri a fost prima zi din cadrul etapei finale a Cupei Mondiale la Escalada pe Gheata. Inscrieri, tragere la sorti, sedinte tehnice, prezentarea concurentilor,

Bonus de 60 de lei pentru a paria pe Fenerbahce în Cupa Turciei

Pariaţi acum pe partida Bursaspor - Fenerbahce şi veţi primi un bonus de 60 de lei de la Bwin, dacă vă aflaţi la prima depunere. Citiţi în

Mircea Lucescu în 1987: "În adolescenţă decupam fotografii cu chipurile fotbaliştilor ...

Site-ul stelisti.ro a descoperit un interviu acordat de Mircea Lucescu la mai putin de un an dupa ce a condus ultimul meci din postura de selectioner al Romaniei (cu Austria, in 1986). In interviul acordat publicatiei "Fotbal

Ion Crăciunescu: "Finala de Cupă cu Rapid a fost cu cîntec!" :O

Fostul preşedinte al Universităţii Craiova, Ion Crăciunescu, spune are suspiciuni şi în ceea ce priveşte finala Cupei României, disputate tot între gruparea olteană şi Rapid, pe 6 mai 1998, la 4 zile de la

Cupa Africii, un succes financiar

Cupa Africii pe Naţiuni, organizată anul trecut în Ghana, a reuşit să obţină un profit peste aşteptări, a anunţat preşedintele Comisiei Financiare a Confederaţiei Africane de Fotbal (CAF), scrie

Sburlea: "Vom lupta pentru un loc de Cupa UEFA"

Atacantul lui FC Braşov, Sabrin Sburlea, va pleca mîine, la Mogoşoaia, unde este programată reunirea echipei naţionale de tineret în vederea meciului amical cu Slovenia, (11 februarie). "Mă simt foarte bine din punct