Maşina senegalezului Mansour, călcată de hoţi 19.03.2009

19.03.2009 Maşina senegalezului Mansour, călcată de hoţi Jucătorul buzăului are probleme înainte de meciul cu Dinamo.Autoturismul de lux Audi A5 Sport, achizioeionat recent de atacantul senegalez Guye Mansour, venit din retur la Gloria Buzău, a fost spart maroei dimineaoea, la ora 3.00.Incidentul s-a

Jucătorul buzăului are probleme înainte de meciul cu Dinamo.Autoturismul de lux Audi A5 Sport, achizioeionat recent de atacantul senegalez Guye Mansour, venit din retur la Gloria Buzău, a fost spart maroei dimineaoea, la ora 3.00.Incidentul s-a produs în faoea blocului unde locuieşte fotbalistul, pe strada Ion Băieşu din municipiul Buzău. Suspecoeii, doi tineri de 24, respectiv 28 de ani, ambii din Braşov, au fost prinşi de un polioeist comunitar la scurt timp după ...

Maşina senegalezului Mansour, călcată de hoţi

Stiri pe aceeasi tema:

Vine Tall! Gigi Becali a rezolvat transferul senegalezului

Ultima zi înaintea startului de retur, ultimul transfer pentru Steaua! "Vineri vine la Bucureşti şi fundaşul ăla înalt, Tall. Am rezolvat să-l aducem împrumut pînă-n vară, cu opţiune de cumpărare", a

Vezi cum s-au bucurat soţia şi fetiţa lui N'Doye la golul senegalezului din meciul cu Bălţi

Soţia şi fetiţa lui N'Doye au fost aseară la meciul Dinamo - Olimpia Bălţi. Ousmane nu le-a dezamăgit şi a marcat golul trei al

Toată lumea îl aşteaptă pe N'Doye la Astra. Vezi ce spun noii colegi ai senegalezului

A plecat de la Dinamo pe uşa din dos, iar la Astra a fost prmit ca o vedetă. Chiar dacă a întîrziat din nou la reunire, N'Doye este privit de prahoveni ca un adevărat

CFR negociază încă transferul senegalezului Modou Sougou. Academica cere 300.000 de euro

CFR încearcă o ultimă mutare în acest mercato. Senegalezul Modou Sougou (26 de ani), de la Academica Coimbra, ar putea întări ofensiva lui Minteuan. Jucătorul care are şi cetăţenie franceză poate juca pe orice post în atac,

Real Madrid s-a calificat în stil de mare campioană în sferturile de finală ale Ligii Campionilor după ce a eliminat-o pe Lyon. Performanţa "galacticilor" a fost umbrită însă de un gest de-a dreptul nebunesc al fundaşului

VIDEO SOUGOL! » Dominaţi clar vreme de 60 de minute, clujenii au cîştigat cu 2-1 prin "dubla" senegalezului

Senegalezul a profitat de viteza sa pe două contre devastatoare, într-un moment în care elveţienii controlau jocul Clujenii s-au alintat cînd au anunţat un iureş ofensiv la Basel. Primele minute l-au prins pe Sougou la 30 de metri de poarta lui

Antrenorul Cornel Ţălnar i-a găsit o poreclă haioasă senegalezului Boubacar: «Bubico, muşcă din adversari!»

Din cauza ninsorii care s-a abătut asupra Bucureştiului şi pentru a proteja suprafaţade joc

VIDEO Blitz Mané! Dubla senegalezului readuce Liverpool pe linia de plutire: 2-0 cu Tottenham

Senegalezul i-a readus pe ”cormorani” pe linia de plutire, după 5 partide fără victorie. ”Dublă” în decursul a două minute. Liverpool respiră din nou. După două eșecuri și trei remize, în sfârșit o