Pandurii - Dnepr Dnepropetrovsk 1-1, într-un amical jucat în Turcia 12.02.2009

12.02.2009 Pandurii - Dnepr Dnepropetrovsk 1-1, într-un amical jucat în Turcia Formaţia Pandurii Târgu Jiu a remizat, joi seară, cu formaţia ucraineană Dnepr Dnepropetrovsk, scor 1-1, într-un meci amical disputat în cantonamentul din Antalya.Ucrainenii au deschis scorul în minutul

Formaţia Pandurii Târgu Jiu a remizat, joi seară, cu formaţia ucraineană Dnepr Dnepropetrovsk, scor 1-1, într-un meci amical disputat în cantonamentul din Antalya.Ucrainenii au deschis scorul în minutul 15,

Pandurii - Dnepr Dnepropetrovsk 1-1, într-un amical jucat în Turcia

Stiri pe aceeasi tema:

Amicalul cu Dnepr s-a anulat

Programată astăzi, de la ora 15:00, în Antalya, partida din Dinamo Bucureşti şi Dnepr Dnepropetrovsk s-a anulat.Oboseala acumulată în acest turneu din Antalya şi-a spus cuvîntul, iar dinamoviştii au decis să

Şahtior-Dnepr 1-0, într-un meci din etapa a 19-a a campionatului Ucrainei

Formaţia pregătită de Mircea Lucescu, Şahtior Doneţk, a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu 1-0 pe Dnepr, într-o partidă din etapa a 19-a a primei ligi ucrainene, informează site-ul oficial al

Mircea Lucescu a învins Dnepr după un penalty precum cel neacordat lui Gaz Metan cu Dinamo

Şahtior, echipa antrenată de tehnicianul român Mircea Lucescu, a cîştigat ieri derby-ul etapei a doua din campionatul Ucrainei, în faţa lui Dnepr Dnepropetrovsk (1-0), printr-un penalty acordat în urma unei

FOTBAL: Mazilu a marcat unicul gol pentru Arsenal Kiev in remiza cu Dnepr

Atacantul roman Ionut Mazilu a inscris singurul gol al lui Arsenal Kiev in remiza din deplasare, scor 1-1, cu echipa de la care a fost imprumutat, Dnepr Dnepropetrovsk, in etapa a 4-a a campionatului

Mazilu a marcat unicul gol pentru Arsenal Kiev în remiza cu Dnepr

Atacantul român Ionuţ Mazilu a înscris singurul gol al lui Arsenal Kiev în remiza din deplasare, scor 1-1, cu echipa de la care a fost împrumutat, Dnepr Dnepropetrovsk, în etapa a 4-a a

Stranieri / Ionuţ Mazilu a adus un punct formaţiei Arsenal Kiev, la Dnepropetrovsk

Atacantul Ionuţ Mazilu a înscris pentru Arsenal Kiev golul care i-a adus un punct în meciul disputat, vineri, în deplasare, cu Dnepr Dnepropetrovsk, în etapa a 4-a a campionatului Ucrainei. Citește mai

Tibi Ghioane înscrie un gol spectaculos pentru Dinamo Kiev în victoria cu Dnepr

Ghioane a decis derbyul cu Dnepr, cîştigat (2-0) de Dinamo Kiev. Refăcut după leziunea musculară suferită în Serbia, mijlocaşul român a intrat la oaspeţi în minutul 60 şi a deschis scorul (72),

Unirea şi Dnepr, cotate cu şanse egale

Unirea va întîlni azi, în cadrul turneului de pregătire din Turcia, formaţia Dnepr Dnepropetrovsk, ocupanta locului 8 în campionatul Ucrainei. Partida va putea fi urmărită în transmisiune directă

Vezi fazele VIDEO din Unirea Urziceni - Dnepr 2-0!

Campioana Unirea Urziceni a învins în cel de-al cincilea amical al iernii echipa ucraineană Dnepr Dnepropetrovsk. Ialomiţenii s-au impus cu scorul de 2-0, după dubla reuşită de atacantul Marius Bilaşco, primul gol

Urziceni - Dnepr 2-0.

Trupa pregătită de Ronny Levy a izbutit o nouă victorie în partidele de pregătire după ce a înfrânt cu 2-0 formaţia ucraineană Dnepr Dneprpetrovsk. Golurile ialomiţenilor au fost marcate de Bilaşco, vârful semnând o

Lazar este dorit de Dnepr.

Costin Lazar este foarte aproape sa-si indeplineasca visul si sa joace pentru o echipa din strainatate. Evolutiile bune ale capitanului rapidist din turul campionatului nu au trecut neobservate, fotbalistul aflandu-se in capul listei de achizitii a

Raţ, integralist în Sahtior - Dnepr 0-0

Şahtior Doneţk a pierdut avansul de două puncte faţă de Dinamo Kiev! Echipa antrenată de Mircea Lucescu, avîndu-l pe Răzvan Raţ pe teren tot meciul, a terminat la egalitate, 0-0, cu Dnepr (locul 4), pe “Donbass Arena”,

Amical: Rapid Bucureşti - Dnepr Dnepropetrovsk 3-1

Rapid Bucureşti a învins astăzi, în primul amical din cantonamentul din Spania, pe Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina), scor 3-1. Pentru giuleşteni au punctat Herea (52 - penalty şi 56) şi Sburlea (70), în timp ce pentru

Vezi cum au marcat rapidiştii Herea (2) şi Sburlea în meciul cu Dnepr, scor 3-1!

Marius Şumudică a început meciul cu Dnepr cu Dani Coman în poartă şi cu Pancu titular în centrul liniei mediane, în sistemul 4-1-4-1. În primele 45 de minute cu ucrainenii de pe locul 4 în prima ligă, rapidiştii

Moraes, mai aproape de Dnepr decât de Steaua

Brazilianul Junior Moraes, cel mai vânat jucător din Liga I, ar putea ajunge la FC Dnepr Dnepropetrovsk, în

Jean Pădureanu: Aştept ca Dnepr să se înţeleagă cu Moraes şi poate pleca

Deşi Moraes spune că vrea la Steaua, Jean Pădureanu este aproape să-l vândă la Dnepr. Citește mai

Herea, dorit de Juande Ramos la Dnepr: "Preţul e de 2.5 milioane de euro"

Rapidul ar putea scoate pînă la urmă bani din transferuri în această iarnă. După ce transferul lui Cesinha şi Ştefan Grigorie la Khazar Lankaran a picat pe ultima sută de metri, giuleştenii vor să-l dea pe golgheterul

Ovidiu Herea, dorit de Juande Ramos la Dnepr

Impresarul mijlocaşului rapidist, Ana Maria Prodan, spune că Rapid şi Dnepr vor negocia în zilele următoare transferul jucătorului cotat la 2,5 milioane de euro. Citește mai

CANTONAMENT MARBELLA Poli întâlneşte Dnepr în ultimul amical din Spania

Portarul estonian Sergei Lepmets a semnat contractul cu Poli Timişoara în cantonamentul din Spania.Timişorenii joacă astăzi la Marbella cu ucrainenii de la