Uhrin Jr.: "Accidentarea lui Mureşan ne-a destabilizat" 07.03.2009

07.03.2009 Uhrin Jr.: "Accidentarea lui Mureşan ne-a destabilizat" Consilierul lui Ales Jindra la CFR Cluj, Duşan Uhrin Jr., spune că echipa sa a avut de suferit după accidentarea lui Gabriel Mureşan:"A fost un meci bun, dar am avut probleme în prima repriză pentru că Mureşan s-a

Consilierul lui Ales Jindra la CFR Cluj, Duşan Uhrin Jr., spune că echipa sa a avut de suferit după accidentarea lui Gabriel Mureşan:"A fost un meci bun, dar am avut probleme în prima repriză pentru că Mureşan s-a accidentat,

Uhrin Jr.: "Accidentarea lui Mureşan ne-a destabilizat"

Stiri pe aceeasi tema:

Accidentarea lui Zapata » Operaţie = minimum 6 săptămîni ou

O intervenţie chirurgicală la menisc nu este o operaţie complicată pentru un fotbalist, dar nici una foarte simplă. Dacă Zapata va ajunge acum la

Balotelli e OK: s-a antrenat normal după accidentarea din partida cu Sampdoria

Atacantul lui Inter Milano, Mario Balotelli, a efectuat, joi, şedinţa de pregătire alături de coechipierii săi, deşi în partida cu Sampdoria, din semifinalele Cupei Italiei, s-a ciocnit violent de stâlpul porţii şi

Brăneţ stă cu gâtul imobilizat două săptămâni după accidentarea de la Vaslui

Portarul formaţiei Politehnica Iaşi, Cristian Brăneţ, a suferit o entorsă cervicală în prima repriză a meciului cu FC Vaslui şi va trebui să stea două săptămâni cu gâtul imobilizat pentru a-şi proteja

FOTBAL: Cristi Pulhac, primul antrenament dupa accidentarea la genunchi

Cristian Pulhac, fundas al echipei Dinamo Bucuresti, s-a antrenat, in acesta dimineata, la stadionul Dinamo, pentru prima data dupa accidentarea grava suferita la genunchi in toamna anului trecut la partida cu Farul Constanta, din etapa a 10-a a Ligii

FOTBAL: Ljungberg si-a revenit dupa accidentarea de anul trecut

Fotbalistul suedez Freddie Ljungberg (31 de ani, 75 de selectii in nationala) este gata sa debuteze sambata pentru echipa americana Seattle Sounders, relateaza agentia Associated

Accidentarea lui Mutu, păcăleală?

Atacantul României are probleme la genunchiul stâng şi va lipsi din teren la meciul de diseară, din preliminariile Cupei Mondiale 2010. Informaţia, prezentată de site-ul FRF, este contrazisă de poziţia clubului italian Fiorentina, care anunţă

Ghionea e refăcut după accidentarea la genunchi şi are şanse mari să joace la Mediaş

Ghionea a început să se pregătească cot la cot cu echipa, iar Lăcătuş speră ca pînă la ora jocului cu Gaz Metan, de vineri, să se bazeze din primul minut pe căpitanul roş-albaştrilor.Astfel, centrul

FOTBAL: Vasile Turcu regreta accidentarea lui Lobont

Lobont s-a accidentat grav in minutul 78 al meciului cu Gloria Bistrita si va fi indisponibil intre trei si sase

Steaua II - Politehnica Galaţi 2-0 / Pleşan a revenit pe gazon după accidentarea la inghinali

Liderul seriei secunde din liga a treia, Steaua II, a bifat azi un nou succes, de data aceasta în dauna Politehnicii Galaţi. Pleşan şi Pedriel au jucat câte 45 de minute pentru roş-albaştri.La meci au asistat

FOTBAL: Accidentarea lui David Silva, o lovitura grea pentru Valencia

Mijlocasul Valenciei, spaniolul David Silva, accidentat la adductorul drept, va absenta din teren intre 2 si 3 saptamani, a anuntat marti clubul spaniol de fotbal intr-un

Alexa îşi reia pregătirile după accidentarea suferită în finalul sezonului trecut

Căpitanul lui Poli Timişoara, Dan Alexa, îşi va relua duminică antrenamentele normale alături de echipă după accidentarea suferită în finalul campionatului, informează site-ul grupării bănăţene, citat

FOTBAL: Zicu isi va relua antrenamentele dupa accidentarea la glezna

Mijlocasul Ianis Zicu, accidentat la glezna in minutul 88 al partidei cu Olympique Marseille, isi va relua de marti antrenamentele alaturi de

Emerich Ienei: "Accidentarea lui Ghionea este o problemă"

Fostul antrenor al Stelei, Emerich Ienei crede că accidentarea lui Ghionea este o pierdere pentru echipă."Cred că lipsa lui Ghionea este o pierdere. De fiecare dată cînd a intrat pe teren a ajutat echipa şi împreună

Răzvan Raţ a revenit la antrenamentele lui Şahtior după accidentarea de la inghinali

Internaţionalul român Răzvan Raţ a revenit la antrenamentele lui Şahtior Doneţk, şi are şanse să fie oprit în lot de Mircea Lucescu pentru disputa din această săptămână cu Sivasspor, din play-off-ul

Witsel a fost suspendat doar 3 luni pentru accidentarea provocată lui Wasilewski

Autorul unui fault care a îngrozit întreaga lume, fotbalistul lui Standard Liege, Axel Witsel, şi-a aflat astăzi pedeapsa de la Comisia de Disciplină a ligii belgiene.Fotbalistul lui Ladislau Boloni a fost

Tevez lipseşte 3 săptămîni după accidentarea suferită în Argentina - Brazilia

Atacantul argentinian Carlos Tevez a suferit o accidentare la genunchi în timp ce evolua cu naţionala Argentinei în faţa Braziliei, iar jucătorul nu va putea să fie folosit de Manchester City între două şi

Accidentarea lui Cristi Tănase a recidivat

După 18 minute jucate la Braşov, Cristi Tănase a fost nevoit să părăsească terenul, după ce accidentarea sa la piciorul stîng a recidivat. Drept urmare, Mihai Stoichiţă l-a înlocuit imediat pe fostul piteştean

VIDEO / Accidentarea unui jucător a determinat accidentarea unui fan!

În derby-ul ultimei etape a campionatului Suediei un fan al lui IFK Goteborg s-a dezechilibrat şi a căzut din tribună în încercarea de a privi gazonul mai de aproape. Citește mai

Edel: "Sînt afectat de accidentarea lui Coupet, dar asta e şansa mea să-mi demonstrez ...

Edel Apoula Bete a acordat un interviu pentru site-ul oficial al echipei sale. Fostul portar al giuleştenilor spune că a visat să fie titular la PSG de cînd a semnat cu formaţia franceză, iar acum va avea ocazia să-şi