Vezi golul din penalty marcat de Mirel Rădoi, al doilea în tri 03.02.2009

03.02.2009 Vezi golul din penalty marcat de Mirel Rădoi, al doilea în tri Mirel Rădoi execută primul penalty din loviturile de departajare, după prelungiri încheiate cu 1-1. A şutat sus şi a înscris cu

Mirel Rădoi execută primul penalty din loviturile de departajare, după prelungiri încheiate cu 1-1. A şutat sus şi a înscris cu şansă.

Vezi golul din penalty marcat de Mirel Rădoi, al doilea în tricoul lui Al Hilal!

Stiri pe aceeasi tema:

E golul lui Marica

"Tricolorul" a deschis scorul pentru VfB cu ajutorul unui adversar pe care publicaţiile germane îl trecuseră iniţial drept marcatorCiprian Marica

VIDEO » Vezi pe MySport golul care a răpus-o pe Bayern în ult

Victoria de vineri în faţa lui Bayern a adus-o pe Hamburg la un punct în faţa echipei din Munchen. Intră pe MySport şi vezi golul lui Mladen

Messi a marcat golul 5000 al Barcelonei

Jucătorul argentinian al Barcelonei, Lionel Messi, a reuşit astăzi să marcheze golul cu numărul 5000 al echipei sale. Tînărul jucător a marcat

Vezi golul din penalty marcat de Mirel Rădoi, al doilea în tri

Rădoi a înscris, dar a ratat finala. Vezi aici golul!

Al Hilal a pierdut aseară, 3-5 după loviturile de departajare, meciul cu Al Shabab din semifinalele Cupei Prinţului. Formaţia antrenată de Cosmin

Mutu, golul cu numărul 100 în Italia

RECORD. Adrian Mutu a marcat ieri două goluri în meciul disputat de echipa sa, AC Fiorentina, în deplasare cu Bologna, scor 3-1, în etapa a 22-a din

FOTBAL: Daniel Pancu a inscris golul victoriei in Terek Groznii-Levski Sofia

Echipa romanilor din Cecenia, Terek Groznii s-a impus, joi, cu scorul de 1-0 in fata bulgarilor de la Levski Sofia, intr-un amical disputat in cantonamentul formatiei cecene din Antalya, singurul gol al partidei fiind marcat de Daniel

VIDEO » Vezi golul marcat de Dubarbier

În minutul 62, Dubarbier a trimis mingea în plasă din şase metri din pasa lui Dani, după o ieşirea greşită la offside a bulgarilor, care au lăsat patru jucători clujeni liberi cu portarul. CFR Cluj preia

VIDEO » Vezi golul anulat al lui Fernandes

Rapid dispută în această seară al doilea meci amical din stagiul de pregătire din Turcia. Echipa din Giuleşti joacă împotriva formaţiei Jagiellonia Bialystok, locul 10 în prima ligă poloneză.În minutul

VIDEO » Vezi golul lui Ştefan Grigorie din amicalul cu Jagiellonia

VIDEO » Vezi aici golul senzaţional al lui Pitbull

Incendiu devastator pe Dealul Golului

Autoritatile vor sa refaca imobilul celor 30 de persoane

VIDEO » Vezi aici golul de 1-0 al lui Marius Niculae

Dinamo dispută astăzi, de la ora 18.00, un amical în compania echipei FK Teplice. În minutul 35, Marius Niculae a înscris cu un şut plasat, dintr-un penalty obţinut de

VIDEO » Vezi o fază superbă a lui Mitea, finalizată cu golul lui Niculae

Dinamo dispută astăzi, de la ora 18.00, un amical în compania echipei FK Teplice. În minutul 42, Marius Niculae a înscris pentru 2-0, după o fază luată pe cont propriu de Mitea, care a şutat în bară,

VIDEO » Vezi golul superb înscris de Vondracek

Dinamo dispută la această oră un meci amical în compania formaţie FK Teplice, echipă care se află pe locul 8 în Cehia, unde lider este Slavia Praga. În minutul 67, Vondracek a înscris printr-o

Golul superb al lui Marian Cozma

După ce Marian Cozma a fost ucis cu trei lovituri de cuţit în inimă, fanii maghiari au postat pe internet filmuleţe cu golurile superbe reuşite de handbalistul

VIDEO » Vezi golul superb reuşit de Mitea în Dinamo - NK Osijek

Dinamo a disputat astăzi al patrulea meci amical din această pauză competiţională, cu formaţia  NK Osijek, locul opt în prima ligă croată. Alb-roşii au învins cu 1-0, prin golul marcat de Nicolae Mitea.Acesta

VIDEO / Vezi golul de 1-0 al Rapidului, marcat de Djalovici!

În minutul 11, Djalovici deschide scorul după ce Bozovic a centrat în careu

VIDEO / Vezi golul egalizator al celor de la Şahtior, marcat de Fernandinho

În minutul 23, Ştefan Grigorie comite un fault în careu iar arbitrul dictează penalty. Fernandinho reuşeşte transformarea, dar cu şansă, mingea trecînd pe sub portarul

VIDEO » Vezi golul superb înscris de Djalovici în Rapid - Şahtior Doneţk

Rapidul dispută astăzi cel de-al treilea amical al iernii. După două victorii (2-0 cu Jagiellonia Bialystok  şi 1-0 cu Vorskla Poltava), elevii lui Marian Rada dau piept cu Şahtior Doneţk, echipă antrenată de Mircea