Vezi golurile partidei Catania - Juventus 09.02.2009

09.02.2009 Vezi golurile partidei Catania - Juventus Juventus Torino a câştigat cu mari emoţii meciul din deplasare cu Catania Calcio, 2-1, golul victoriei fiind marcat de danezul Cristian Poulsen in prelungiri. Vincenzo Iaquinta a deschis scorul pentru "Bătrâna

Juventus Torino a câştigat cu mari emoţii meciul din deplasare cu Catania Calcio, 2-1, golul victoriei fiind marcat de danezul Cristian Poulsen in prelungiri. Vincenzo Iaquinta a deschis scorul pentru "Bătrâna Doamnă"

Vezi golurile partidei Catania - Juventus

Stiri pe aceeasi tema:

Florin Costea: "Nu contează golurile din amicale, important e c

Atacantul de 23 de ani spune că pregătirea făcută în primul cantonament al iernii, unde s-a pus mai mult accentul pe latura fizică, se va vedea din

Vezi golurile şi cele mai bune faze din Dinamo - FK Teplice 2-1

Dinamo dispută la această oră un meci amical în compania formaţie FK Teplice, echipă care se află pe locul 8 în Cehia, unde lider este Slavia Praga.Acesta este primul meci al formaţiei bucureştene din al doilea

Urmăreşte FC Vaslui - Zorya Lugansk 3-0. Vezi golurile!

După Steaua şi Dinamo, GSP TV oferă îţi oferă liveVIDEO şi cea de-a doua repriză a întîlnirii FC Vaslui - Zorya Lugansk. Urmăreşte-i la lucru pe jucătorii aduşi la Vaslui în această iarnă pe GSP TV

Brazilia învinge Italia prin două reuşite de senzaţie! Vezi golurile!

Brazilia a învins Italia cu 2-0 într-o partidă amicală disputată pe Emirates Stadium din Londra. Elevii lui Carlos Dunga au deschis scorul prin Elano în minutul 13 şi l-au majorat un sfert de oră mai

Steaua a învins FK Moscova cu 2-1. Vezi golurile lui Dayro Moreno şi Bogdan Stancu!

Steaua a cîştigat azi un amical împotriva ruşilor de la FK Moscova, după ce echipa "roş-albaştrilor" a fost învinsă în ultimul joc de pregătire de danezii de la Aalborg, scor 0-1.Echipa lui Marius

VIDEO » Vezi golurile Rapidului din Antalya! Care e cel mai frumos?

Ionuţ Dobroiu (de două ori), Pitbull, Grigorie şi Djalovici sînt marcatorii Rapidului din cele patru amicale disputate în Antalya. Giuleştenii au cîştigat meciurile cu Vorskla Poltava 1-0, cu Jagiellonia

Virgil Colfescu: "Toată lumea vorbeşte de golurile lui Mutu"

Agentul FIFA Virgil Colfescu a vorbit despre reacţia mass-mediei italiene după hattrick-ul reuşit de Adrian Mutu în partida cu Genoa."La Firenze şi Milano e sărbătoare. La Genoa nu e aşa pentru că autocarul Fiorentinei

Rednic: "Danciu îşi ţine golurile pentru campionat" ;)

Tehnicianul "cîinilor" este mulţumit de prestaţia elevilor săi în meciul cu Amkar Perm, 2-2, în care Ionel Dănciulescu a înscris primul său gol în această iarnă"Un meci foarte bun, un antrenament

Ales Jindra: "Am dominat, dar ne-au lipsit golurile" :X

Antrenorul principal al clujenilor, Ales Jindra, a recunoscut că echipa sa a suferit la finalizare."Ne aşteptam să fie un meci greu, dar nu am crezut că ne vom impune aşa greu. Este primul meci după pregătiri, cînd nici

Elinton Andrade comentează în stil sud-americat golurile primite în Liga I :)

Elinton Andrade şi Cristi Munteanu, portarii de la Rapid şi CS Otopeni au intrat în pielea unor comentatori de fotbal în direct la

VIDEO » Vezi AICI golurile şi cele mai importante faze ale etapei!

Etapa a 19-a a Ligii 1 a fost favorabilă Rapidului, Politehnicii Timişoara şi celor de la CFR Cluj, în condiţiile în care Dinamo, Steaua, Unirea Urziceni nu au reuşit să învingă în meciurile

VIDEO » Vezi golurile şi cele mai tari faze din meciul jucat în tur între Steaua şi FC Argeş!

Steaua a învins lejer în tur echipa antrenată de Ionuţ Badea, scor 2-0, graţie reuşitelor lui Bănel Nicoliţă şi Bogdan Stancu. Totuşi, misiunea oaspeţilor a fost îngreunată de eliminarea rapidă a

VIDEO » Ronaldo, la prima "dublă" pentru Corinthians! Vezi golurile marcate de ...

Ronaldo a înscris prima sa dublă pentru Corinthians în partida pe care echipa sa a încheiat-o la egalitate, 2-2 pe Pacaembu în faţa lui Ponte Preta. Integralist pentru prima dată de la revenire,

Toate golurile serii din preliminariile pentru CM 2010 (VIDEO)

Venezuela - Columbia 2-0 Flores (77), Arango (81) Bolivia - Argentina 6-1 Martins(11), Rosa (45), Botero (33 pen., 54, 65), Torrico (86) / L.Gonzales (24) Ecuador - Paraguay 1-1 Noboa (63) / Benitez

(Răută)CIZME - Unde sunt golurile de altădată?

Steaua pe locul întâi, Dinamo pe doi, Victoria pe trei. Un clasament corect din punct de vedere politic - dar nu asta este tema discuţiei. Ceea ce m-a frapat a fost, însă, a fost numărul mare de goluri marcate.

VIDEO » Vezi golurile marcate în tur, la Gloria - Steaua 2-2!

Meciul tur dintre Steaua şi Gloria Bistriţa a avut o desfăşurare halucinantă, echipa din Ghencea reuşind să smulgă în prelungiri o remiză preţioasă. Partida s-a încheiat cu scorul de 2-2, După ce Gloria a

VIDEO » Vezi AICI toate golurile marcate în etapa a 22-a!

Etapa a 22-a a programat cîteva partide foarte interesante şi  totodată echilibrate la prima vedere. CFR Cluj a dispus însă fără probleme de FC Vaslui (3-0), una dintre revelaţiile returului Ligii 1. Rapid a cedat

FOTBAL: Milan castiga in prelungiri! Vezi golurile senzationale care au salvat echipa lui Ancelotti

Fotbalistii lui Carlo Ancelotti au stat cu sufletul la gura pana in prelungirile meciului cu Lecce, din etapa a XXX-a din Serie A. Norocosii atacanti ai celor de la AC Milan, Ronaldinho si Filippo Inzaghi, au inscris pentru victoria care duce echipa pe

VIDEO » Vezi golurile marcate în tur la Farul - Gloria 2-1!

Farul Constanţa a obţinut victoria în ultimul minut al partidei din tur, după ce oaspeţii de la Gloria au reuşit deschiderea de scor prin Hora. Rusmir şi Chico au întors soarta partidei şi au adus cele 3 puncte pe