VIDEO » Hattrick Mutu în Genoa - Fiorentina! Oaspeţii au egalat în ultimul minut! 15.02.2009

15.02.2009 VIDEO » Hattrick Mutu în Genoa - Fiorentina! Oaspeţii au egalat în ultimul minut! Atacantul român Adrian Mutu a fost pe teren încă din primul minut în jocul pe care Fiorentina l-a terminat la egalitate pe Luigi Ferraris, 3-3 în faţa Genoăi.Chiar dacă a avut unele probleme medicale

Atacantul român Adrian Mutu a fost pe teren încă din primul minut în jocul pe care Fiorentina l-a terminat la egalitate pe Luigi Ferraris, 3-3 în faţa Genoăi.Chiar dacă a avut unele probleme medicale în

Stiri pe aceeasi tema:

Speranţe pentru ofensiva Stelei? Vlad Rusu a reuşit un hattrick în 16 minute! :O

Echipa a doua a Stelei a trecut la scor de formaţia similară a nemţilor de la Hertha Berlin, remarcatul zilei fiind vîrful Vlad Rusu, autor al unui hattrick (min 30, 41 si 46). Celălalt gol al Stelei a fost marcat de

Hattrickul lui Mutu » La opt ani după Roşu

De mai bine de opt ani, nici un "stranier" nu a mai înscris trei goluri într-o partidă din campionatele mari ale Europei. De la reuşitele lui Laurenţiu Roşu, din 4 noiembrie 2000, cînd atacantul Numanciei o

Luca Toni i-a trimis un sms de felicitare lui Adrian Mutu după hattrickul cu Genoa!

Fostul coechipier al lui Adrian Mutu la Fiorentina, italianul Luca Toni de la FC Bayern Munchen, i-a trimis un mesaj de felicitare atacantului român care a marcat, duminică, de trei ori în poarta formaţiei Genoa,

Hattrick Pippo Inzaghi! Milan învie şi învinge cu 3-0 pe Atalanta!

AC Milan s-a impus duminică în faţa Atalantei şi îşi consolidează poziţia a 3-a în campionat, cu 51 de puncte, 12 mai puţin decît liderul Inter. Rossonerii au deschis scorul rapid, în minutul 7,

Hattrick-ul lui Marius Niculae o distanţează pe Dinamo la 3 puncte de urmăritori

Dinamo a profitat în această seară de paşii greşiţi ale principalelor rivale şi s-a distanţat la trei puncte de Unirea Urziceni şi Poli Timişoara. ”Cîinii” s-au impus cu scorul de 4-1, după

VIDEO » Marius Niculae şi Curtean, singurii autori ai unui hattrick în acest sezon

Liga I a devenit un campionat sărac în goluri, principalii marcatori, Juliano Spadacio şi Florin Costea, avînd la activ doar 10 goluri în 24 de etape. :O În acest sezon s-au reuşit doar două

VIDEO » Marius Niculae and Curtean, the only authors of a hattrick in this season

League 1 became a championship with very few goals, the main scorers, Juliano Spadacio and Florin Costea, giving only 10 goals in 24 daps. :O There  have been only two hattricks: Alexandru Curtean (Gaz Metan - Poli Timişoara

Mario Gomez reuseste un hattrick de zile mari in Koln-Stuttgart 0-3 (VIDEO)

Cu Ciprian Marica pe teren doar pe finalul meciului, Stuttgart s-a impus in deplasarea de la Koln gratie unui hattrick al internationalului german, Mario

Hattrick de Cavendish în Turul Italiei

Mark Cavendish s-a impus în etapa a treisprezecea a Turului Italiei, desfăşurată între Lido di Camaiore şi Florenţa (176 km). Este al treilea succes pentru britanic în Il Giro. Tricoul de lider rămîne la

Fernando Torres are cota 13.00 pentru un hattrick cu Irakul

Cele trei goluri reuşite de Torres în meciul cu Noua Zeelandă au părut o misiune uşoară pentru golgheterul spaniol, el reuşind hattrick-ul în doar 11 minute. Pentru următoarea partidă, cea cu "naţionala"

Craiova: Stefan Stoica a reusit un hattrick in meciul cu CS Isalnita (galerie foto)

Fostii mari fotbalisti ai Universitatii Craiova au intrat din nou pe gazon aseara intr-un joc demonstrativ la

Cota 67.00 pentru un hattrick reuşit de Rafal Grzelak!

Marcator pentru Steaua chiar la debutul său în tricoul 'roş-albastru', Rafal Grzelak este anunţat titular în meciul de astăzi, polonezul aflându-se pe lista favoriţilor la înscrierea unui gol. Cei care vor

Hattrick pentru Miranda la Dinamo II

Vîrful argentinian a marcat 3 goluri pentru Dinamo II în partida cu Concocordia Chiajna, din prima fază a Cupei RomânieiElevii lui Gheorghe Mihali s-au calificat în faza următoare a Cupei după victoria

Franck Ribery, hattrick cu Maccabi?

Revenit după o accidentare ce l-a împiedicat să joace în primele etape pentru Bayern Munchen, Franck Ribery a jucat excelent în meciul câştigat de echipa sa cu 5-1 la Dortmund, francezul înscriind

Hattrick-ul lui Florin Costea readuce speranţa în Bănie

Florin Costea a fost iar vedeta din Bănie! A adus echipei sale victoria în partida cu Unirea Alba Iulia, scor 3-1, reuşind un hattrick. Citește mai

Totti a revenit cu un hattrick la AS Roma! Vezi rezultatele etapei a 13-a din Serie A

Inter, cu Chivu integralist, s-a impus cu 3-1 în deplasare la Bologna. AC Milan a învins cu 4-3 pe Cagliari. Francesco Totti a revenit la AS Roma după 49 de zile şi a reuşit un hattrick. Citește mai

Capello nu a fost impresionat de hattrick-ul lui Owen

Antrenorul naţionalei Angliei, Fabio Capello, crede că hattrick-ul reuşit de Michael Owen în meciul de Liga Campionilor contra celor de la Wolfsburg nu este suficient pentru o convocare la CM 2010.Selecţionerul italian nu

La Dinamo hattrick-ul e premiat cu 3.000 €

Şefii nu sînt mulţumiţi de eficienţa "cîinilor" şi-i vor premia suplimentar pe cei cu 3 reuşite într-un meciConducătorii din Ştefan cel Mare au aflat de ce Dinamo e doar pe locul 8, în afara cupelor

Real Zaragoza - FC Barcelona 2-4 / Messi, hattrick (VIDEO)

Geniul Messi a făcut din nou spectacol pentru FC Barcelona în meciul cîştigat în deplasare, cu Zaragoza, scor 2-4. Argentinianul a reusit un hat-trick pentru catalani, al doilea consecutiv în Primera Division. Golurile partidei