VIDEO » Kapetanos faultează dur la 30 de metri de poartă 27.02.2009

27.02.2009 VIDEO » Kapetanos faultează dur la 30 de metri de poartă În minutul 19, Kapetanos vede cartonaşul galben pentru un fault dur asupra lui Wesley, marcatorul golului

În minutul 19, Kapetanos vede cartonaşul galben pentru un fault dur asupra lui Wesley, marcatorul golului vasluian.

VIDEO » Kapetanos faultează dur la 30 de metri de poartă

Stiri pe aceeasi tema:

Emerich Ienei despre Vali Badea şi Pantelis Kapetanos: "Poate j

Fostul tehnician al echipei Steaua, Emerich Ienei, este de părere că Vali Badea ar trebui să beneficieze de încă o şansă de a se impune în

Kapetanos: "Noi sîntem Steaua şi suntem cei mai buni"

Adus liber de contract de la AEK Atena, Pantelis Kapetanos a devenit unul din preferaţii tribunelor din Ghencea. Grecul afost privit la început cu

Liţu, Kapetanos şi Pedriel au impresionat în pregătiri. Cine va fi titular?

Forma bună pe care o traversează atacanţii Stelei în perioada de pregătire îi dă mari bătăi de cap lui Marius Lăcătuş în alcătuirea primului 11. După cele două goluri marcate de Liţu în stagiul de

Iordănescu: "Steaua construieşte foarte lent, iar Kapetanos nu poate face nimic"

Fostul mare jucător al Stelei spune despre roş-albaştri că sunt previzibili, că nu au nerv şi că nu a văzut nimic bun în cele două cantonamente din această iarnă. Comentează pe stelisti.ro afirmaţia lui

Victoraş Iacob: "Sunt mai bun decât Kapetanos" / Tu ce crezi?

Fostul atacant al Stelei, Victoraş Iacob, spune că ar accepta o propunere din partea roş-albaştrilor şi crede că este mai valoros decât grecul Pantelis Kapetanos."Mi-e dor de Steaua si mai ales de suporteri. Sper sa

Panduru: "Dintre Kapetanos, Liţu şi Stancu, aş alege să transfer un alt atacant" ;)

Basarab Panduru, fostul jucător al Stelei, spune că el nu ar conta pe nici unul dintre actualii atacanţi ai echipei şi că i-ar cere patronului să transfere un alt jucător. "Dintre Kapetanos, Liţu şi Stancu, nu aş

Pantelis Kapetanos: "La final, noi vom fi campionii"

Atacantul grec al Stelei, Pantelis Kapetanos, a vorbit despre acomodarea sa la echipa din Ghencea şi despre şansele la titlu ale vicecampioanei."Venirea mea aici a reprezentat un mare pas în carieră. A fost foarte important

Kapetanos şi Dayro nu au note de trecere! :O Dă-le şi tu note jucătorilor Stelei după ...

Intră pe stelişti.ro şi dă-le note jucătorilor Stelei pentru prestaţia lor din jocul cu FC Vaslui, încheiat la egalitate, scor

Marius Lăcătuş către Gigi Becali: "Ţi-am cerut un atacant, asta e, joc cu Kapetanos!"

Nemulţumit de randamentul grecului Pantelis Kapetanos din meciul cu  FC Vaslui, Marius Lăcătuş ar f:y vrut să-l pedepsească cu Braşovul. Dar n-a avut pe cine să bageAtacul este marea problemă a lui Marius

FOTBAL: Gigi Becali compara: Lacatus = Kapetanos, Olaroiu = Ronaldinho

Finantatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat ca Lacatus poate sa plece in Arabia Saudita daca doreste si l-a comparat pe Olaroiu cu

Marius Măldărăşanu: "Dezavantajul Stelei este că joacă cu mingi pe Kapetanos"

Mijlocaşul Marius Măldărăşanu a explicat de ce Braşovul a reuşit să se impună în faţa Stelei, motivînd că dezavantajul roş-albaştrilor a fost acela că a jucat multe mingi pe vîrful Kapetanos."Steaua a fost

Ilie Stan: "Vlad Rusu, de la Steaua II, e mai bun decât Kapetanos" ;) Eşti de acord?

Fostul jucător al Stelei, Ilie Stan, a declarat, pentru site-ul stelisti.ro, că atacantul Pantelis Kapetanos, adus in Ghencea gratis in iulie 2008, nu are valoare si a adaugat ca l-ar prefera pe juniorul de 18 ani, Vlad Rusu, de

Echipe de start » Kapetanos şi Stancu, oamenii de gol ai Stelei în meciul cu Poli!

După cum informează stelişti.ro, Marius Lăcătuş îi va trimite în acesată seară în teren pe Pantelis Kapetanos şi Bogdan Stancu, aceştia fiind ajutaţi din linia mediană de Juan Carlos Toja, Bănel

Kapetanos votat cel mai slab de suporteri după meciul cu Poli Iaşi

Pe site-ul stelisti.ro, peste 700 de suporteri le-au acordat note jucatorilor, dupa prima victorie din retur, 1-0 cu Poli Iasi. Pana acum, cei mai buni jucatori au fost desemnati Zapata (8,5), B. Stancu (8,2) si Ogararu (8,2). Cele

VIDEO » Vezi golul marcat de Kapetanos!

În minutul 86, Semedo centrează perfect pentru Kapetanos, care din 7 metri îl învinge pe

Semedo şi Kapetanos în primul "11"

Marius Lăcătuş va face iar modificări în garnitura de start, Semedo şi Kapetanos urmînd să-i substituie pe Lovin şi DayroRunda trecută, cu FC Argeş (2-2), Lăcătuş a revenit la modulul cu doi închizători

VIDEO » Goian trimite în bară, iar Kapetanos ratează incredibil!

În minutul 41, Goian trimite cu capul în bară din apropierea porţii, mingea sare la Kapetanos, dar grecul ratează incredibil din 2 metri deschiderea de

Steaua 1 - 0 Gloria Bistriţa, gol Kapetanos

În minutul 82, Kapetanos reia cu capul în poartă, din 6 metri, după o centrare perfectă a lui Petre

Pantelis Kapetanos: "Această victorie i-o dedic lui Gigi Becali" ;)

Autorul singurului gol în meciul cu Gloria Bistriţa, Pantelis Kapetanos, spune că face tot posibilul să rămână concentrat în fiecare clipă şi dedică succesul cu Gloria Bistriţa patronului Gigi Becali,