VIDEO » Penalty neacordat pentru CS Otopeni? :O Tu ce crezi? 01.03.2009

01.03.2009 VIDEO » Penalty neacordat pentru CS Otopeni? :O Tu ce crezi? În minutul 62, Liviu Ganea a urmărit o centrare lungă şi s-a ciocnit în aer cu portarul Nuno Claro, iar faza s-a soldat cu accidentarea ambilor jucători. Nuno Claro a primit îngrijiri medicale şi a rămas pe

În minutul 62, Liviu Ganea a urmărit o centrare lungă şi s-a ciocnit în aer cu portarul Nuno Claro, iar faza s-a soldat cu accidentarea ambilor jucători. Nuno Claro a primit îngrijiri medicale şi a rămas pe teren,

VIDEO » Penalty neacordat pentru CS Otopeni? :O Tu ce crezi?

Stiri pe aceeasi tema:

Vîtcă a apărat penalty

Cosmin Vîtcă, împrumutat de la Steaua pînă în vară, a fost folosit titular de antrenorul Cristi Pustai în amicalul de ieri cu

VIDEO » Steaua - Slovan Bratislava, gol din penalty Ogăraru

În minutul 29, Ogăraru a înscris din penalty, printr-un şut pe centrul porţii, după ce arbitrul a dictat uşor o lovitură de pedeapsă, la o

Vezi golul din penalty marcat de Mirel Rădoi, al doilea în tri

Mirel Rădoi execută primul penalty din loviturile de departajare, după prelungiri încheiate cu 1-1. A şutat sus şi a înscris cu

VIDEO / Ranieri după Catania - Juventus 1-2: "Gazdele trebuiau să primească penalty"

Tehnicianul lui Juventus, Claudio Ranieri, admite că echipa lui Walter Zenga ar fi putut beneficia de un penalty la henţul comis de Marchionni în suprafaţa de pedeapsă a lui Buffon, dar spune că victoria "Bătrînei

VIDEO / Vezi al doilea gol din penalty al lui Şahtior, marcat de Jadson!

În minutul 39, Maftei faultează în careu iar elevii lui Mircea Lucescu beneficiază de o nouă lovitură de la 11 metri, transformată de

VIDEO / Un portar brazilian a obţinut un penalty în meciul Fluminense - America

Goalkeeper-ul lui Fluminense, Fernando Henrique, a provocat un penalty, iar mai apoi a fost faultat în careul advers, arbitrul dictând lovitură de la 11 metri în favoarea echipei sale, în meciul pe care

Fragmente din SuperSteaua / Lista pentru penalty-uri

(... ) Ienei se caută în buzunarul de la haină şi scoate hîrtiuţa scrisă după-amiază în hol la “Macarena”. Trece printre jucători şi anunţă: “Bat Majearu, Bölöni...”,

Vezi ce a învăţat Boloni din penaltyul ratat în 1986!

Boloni spune că a învăţat ceva din ratarea de la Sevilla. "Cînd echipa mea ajunge la penaltyuri, îmi felicit jucătorii pentru efortul depus şi le spun că eu sînt responsabil de ceea ce se

VIDEO » Avercenko egalează din penalty

În minutul 41, Avercenko a marcat cu un şut plasat din penalty, după un fault în careu comis de Frangipane. Esil Bogatyr egalează CFR-ul dintr-o lovitură de pedeapsă, după ce clujenii deschiseseră scorul

Victor Piţurcă: "Să dea Dumnezeu să avem penalty cu Serbia şi vedem atunci cine va ...

Selecţionerul Victor Piţurcă pare să nu mai aibă încredere deplină în Adrian Mutu în ceea ce priveşte executarea loviturilor de la 11 metri acordate naţionalei României. Întrebat cine va

Trică, fără frică la penalty

TUPEIST. Eugen Trică a marcat sâmbătă al doilea său gol în tricoul echipei Anorthosis Famagusta, în victoria cu 2-1 contra celor de la Apollon

VIDEO » Vezi rezumatul partidei Twente - Marseille, scor 0-1 (6-7 la penalty-uri)

Olympique Marseille s-a calificat în optimile Cupei UEFA, după cel mai dramatic meci al serii. Francezii au recuperat handicapul de un gol din turul cu Twente, însă i-au eliminat pe olandezi doar după executarea a

Penalty apărat după studierea adversarului pe IPod! :D

Ben Foster, tînărul portar al lui Manchester United, a povestit cum a reuşit să apere penalty-ul lui Jamie O'Hara în finala Cupei Ligii Angliei pe care "Diavolii" au cîştigat-o după loviturile de departajare

Nuno Claro: "N-a fost penalty la ciocnirea mea cu Liviu Ganea"

Goalkeeperul CFR-ului, Nuno Claro, s-a ciocnit violent cu Liviu Ganea în minutul 62 al meciului cu CS Otopeni. Oaspeţii au cerut penalty, dar arbitrul nu a acordat nimic, anunţă cfrmania.ro.Vezi faza la care Otopeni

Marian Iancu: "A fost penalty clar în Gaz Metan - Dinamo! Era o fază iminentă de gol!"

Patronul Politehnicii Timişoara, Marian Iancu, spune că suporterii sînt cei de la care poate pleca schimbarea în fotbalul românesc şi consideră că Henţul comis în careu de Cosmin Moţi la partida Gaz Metan

VIDEO » Penalty la Moţi? Tu ce crezi?

In urma unei faze la poarta lui Lobont, mingea a ajuns la Todea, care din 5 metri a trimis spre gol, insa  Cosmin Moti a oprit balonul cu mina. Arbitrul Lajos a acordat doar corner.Crezi că trebuia acordat

Ion Crăciunescu despre henţul lui Moţi: "Penalty şi eliminare"

Fostul arbitru internaţional ion Crăciunescu a comentat la GSPTV faza în care dinamovistul Cosmin Moţi a oprit balonul în drumul său spre gol: "Decizia corectă era eliminare şi penalty. Mingea s-ar fi dus în

Paul Pîrvulescu: "Dacă arbitrul nu a dat penalty, înseamnă că nu a fost" :X

Autorul golului medieşenilor, Paul Pîrvulescu, radia de fericire la finalul partidei cu Dinamo, deşi bucuria i-a fost puţin umbrită la aflarea veştii că echipei sale i s-a refuzat un penalty la faza henţului

VIDEO » Penalty refuzat pentru Gloria Buzău? :O

În minutul 24, în urma unui corner executat de gazde, Dani atinge balonul cu mîna în careu şi stîrneşte proteste din partea buzoienilor, dar arbitrul întîlnirii dintre Gloria Buzău şi CFR