VIDEO » Ruiz deschide scorul în secunda 14! 18.02.2009

18.02.2009 VIDEO » Ruiz deschide scorul în secunda 14! În minutul 1, Diego Ruiz a marcat cu un şut plasat de la 14 metri, după o pasă a lui Deac, care a recuperat mingea, profitînd de o greşeală a jucătorilor din

În minutul 1, Diego Ruiz a marcat cu un şut plasat de la 14 metri, după o pasă a lui Deac, care a recuperat mingea, profitînd de o greşeală a jucătorilor din Kazakhstan.

VIDEO » Ruiz deschide scorul în secunda 14!

Stiri pe aceeasi tema:

Panduru: "Nu înţeleg de ce a fost schimbat Rada, el putea să-l oprească pe Ruiz"

Basarab Panduru, fostul jucător al Stelei, nu înţelege de ce a fost schimbat Ionuţ Rada la CS Otopeni, acesta putînd să îl blocheze pe atacantul Diego Ruiz la golul CFR-ului.Vezi golul marcat de Diego Ruiz "Rada

VIDEO » Vezi golul victorios marcat de Ruiz în meciul cu Otopeni!

În minutul 88 al meciului CFR - Otopeni, Ruiz a marcat din 10 metri, plasînd bine cu capul o minge centrată foarte bine de pe partea stîngă de

Dubarbier recunoaşte: "Am avut noroc, Ruiz ne-a salvat"

Sebastian Dubarbier e bucuros că echipa sa a ieşit bine în urma meciului cu CS Otopeni."A fost o partidă dificilă. Am întîlnit o echipă arţăgoasă care s-a aglomerat în defensivă. Spre norocul nostru

Norocul Ruiz

"Capul" argentinianului a salvat-o pe CFR de primul semieşec din retur.Feroviarii" clujeni au jucat ieri sub presiunea obiectivului impus de conducere în prima jumătate a returului: 8 victorii din 8 meciuri. Foamea de puncte

VIDEO » Vezi gestul pe care Ruiz l-a făcut după golul marcat împotriva Otopeniului

Imediat după marcarea golului de 1-0 în meciul CFR Cluj - CS Otopeni, atacantul argentinian al ardelenilor, Diego Ruiz, a avut o reacţie nervoasă surprinzătoare. Acesta şi-a sărbătorit reuşita de 3 puncte

Diego Ruiz explică gestul său de după golul cu Otopeni

Diego Ruiz, jucătorul campioanei CFR Cluj, a făcut un gest obscen în direcţia fanilor după ce a marcat golul victoriei cu CS Otopeni. Atacantul a explicat ieri de ce a avut această reacţie. "A fost un grup de fani care

"Pe Ruiz de ce nu-l suspendă?"

Rapidiştii cred că atacantul lui CFR trebuia judecat la fel ca Marius Constantin. Argentinianul a făcut semne obscene după golul înscris în prima etapăClujul are cinci absenţi pentru derby, dar giuleştenii tot

"Pe Diego Ruiz de ce nu-l suspendă?"

Rapidiştii cred că atacantul lui CFR Cluj trebuia judecat la fel ca Marius Constantin. Argentinianul a făcut semne obscene după golul înscris în prima etapăClujul are cinci absenţi pentru derby, dar giuleştenii tot

VIDEO » CFR Cluj 1 - 0 FC Vaslui, gol Ruiz

în minutul 11, Ruiz pleacă de la limita ofsaidului şi îl execută pe Kuciak cu un şut plasat, la colţul lung. Cîştigătoarea acestei partide va juca în finala Cupei împotriva Politehnicii

Adrian Vidan: "NU am greşit la golul lui Ruiz!" :X

Asistentul Adrian Vidan, reţinut de la delegări de către CCA în urma prestaţiei de la partida CFR Cluj-FC Vaslui, din semifinalele Cupei României, a declarat că nu a greşit nesemnalizând ofsaid la golul lui

VIDEO » Clujenii cer penalty la căderea lui Ruiz!

Derby-ul dintre Dinamo şi CFR Cluj a avut o primă repriză plină de faze controversate. După ce clujenii au acuzat un fault în atac la golul marcat de Dănciulescu, doar cîteva minute mai tîrziu aceştia au

VIDEO » Crăciunescu analizează derby-ul: "Penalty şi la Boştină, şi la Ruiz!"

Ion Crăciunescu, fostul mare arbitru internaţional, a analizat la Recursul Etapei arbitrajul brigăzii israeliene care a oficiat la derby-ul dintre Dinamo şi CFR Cluj, încheiat cu victoria gazdelor, scor 1-0

Ruiz îi aminteşte lui Conceicao: "Eu, Veljovic sau Dubarbier îl putem înlocui pe Kone"

Atacantul CFR-ului, Diego Ruiz, vrea să-l suplinească pe Yssouf Kone cu succes, după ce jucătorul din Burkina Faso a primit o etapă de suspendare ca urmare a eliminării din meciul cu Dinamo: "Kone e important pentru echipă, dar

Ţarul Ruiz

Argentinianul face ravagii pe finalurile de sezon, reuşind să înscrie goluri decisive În sezonul trecut, Ruiz a punctat decisiv cu Rapidul (1-0) şi a obţinut penalty-ul transformat de Cadu în finala Clujului,

Ţarul Diego Ruiz

Argentinianul Diego Ruiz face ravagii pe finalurile de sezon, reuşind să înscrie goluri decisive În sezonul trecut, Ruiz a punctat decisiv cu Rapidul (1-0) şi a obţinut penalty-ul transformat de Cadu în

Cluj: CFR Cluj - FC Brasov 2-0. Ruiz face diferenta (Filmul meciului)

Campioana CFR Cluj a invins cu 2-0 pe FC Brasov la capatul unui joc pe care l-a dominat. Daca in primele 45 de minute oaspetii au tinut piept ofensivei clujene, mai ales gratie paradelor lui Dani Coman, dupa pauza CFR a punctat de doua ori, dupa intrarea

Răzvan Lucescu: "Intrarea lui Ruiz, moment important al meciului"

Răzvan Lucescu crede că Diego Ruiz a fost cheia succesului echipei feroviare în victoria cu FC

Cadu: "Vom bate cu 2-0, goluri ale lui Kone şi Diego Ruiz"

Deşi este accidentat, căpitanul clujenilor, Ricardo Cadu, a mers alături de colegi la Tg Jiu, pentru finala Cupei României. Portughezul spune că echipa sa va cîştiga cu 2-0, cu golurile lui Yssouf Kone şi Diego

Echipele de start / Deac şi Ruiz preferaţi lui Trică şi Yssouf Kone. Trio ofensiv pentru CFR!

GSP.RO îţi oferă echipele de start pentru Supercupă. CFR începe cu un trident ofensiv format din Deac, Ruiz şi Mara, dar vor lipsi Kone, Trică şi Dubarbier, în timp ce Dan Petrescu îi va arunca din